18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

w każdym kątku po dzieciątku

Michał Wójcik został tatą. Nową wybrankę poznał w zaskakujących warunkach

25.04.2019  19:20
Michał Wójcik czwarty raz został ojcem
Michał Wójcik czwarty raz został ojcem Fot: Piotr Matusewicz/East News

Członek kabaretu "ani Mru-Mru" Michał Wójcik po raz czwarty został tatą. Nową wybrankę poznał na... grupowej terapii.

Michał Wójcik, podobnie jak jego imiennik Michał Wiśniewski - jest bardzo kochliwy. Miał już kilka życiowych miłości (i kochanek), a ze związków z nimi ma dziś gromadkę dzieci. Właśnie urodziło mu się kolejne - czwarte - znowu z inną partnerką.

Jak donosi "Na żywo", nową wybrankę serca Wójcik poznał na terapii grupowej, gdy próbował odzyskać równowagę w swoim trudnym życiu. Najnowsza kochanka urodziła mu synka, a ten odziedziczył imię po tacie.

Michał Wójcik

Burzliwe życie miłosne kabareciarza

Dlaczego Wójcik potrzebował terapii? Być może ma to związek z jego wcześniejszymi romansami i głośnym, nieprzyjemnym rozwodem. Była żona kabareciarza nie miała z nim zbyty wesoło, bo i on wcale nie był w związku szczególnie zabawny. Wręcz przeciwnie, był niemile śmieszny i zdradzał swoją partnerkę.

Sprawa okazała się o tyle nieprzyjemna, że ex-żona Wójcika dostała mocne dowody na jego niewierność - nagrania, na których uwieczniono, jak uprawia seks z inną kobietą.

Mój koszmar wreszcie się skończył. Jak zobaczyłam te filmy, na których mój mąż uprawia seks z kochanką, długo nie mogłam spokojnie zasnąć. Cieszę się, że wreszcie się to skończyło i że mogę teraz żyć normalnie. Sprawiedliwości stało się zadość - mówiła zaraz po czteroletnim (!) rozwodzie Ewa Kałuża "Faktowi".

Kochanka okazała się Ewą Tecel, a ta okazała się przyszłą mamą. Wójcikowi urodziła bowiem syna - Charliego. Dwoje pozostałych dzieci - Julia (19 lat) i Jakub (14 lat) to owoce związków jeszcze sprzed małżeństwa Wójcika z Kałużą.

Przeczytaj więcej
Komentarze