18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

PZPN ma w nosie katar?

Michniewicz może wylecieć! "Umowa ma furtki"

Wojciech Kozicki
02.12.2022  17:34
Michniewicz odchoruje Katar? Ujawniono szczegóły kontraktu
Michniewicz odchoruje Katar? Ujawniono szczegóły kontraktu Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Czesław Michniewicz zostanie wyrzucony z reprezentacji Polski? Pojawiły się nowe informacje – kontrakt nie gwarantuje mu zatrudnienia po awansie Polaków do ćwierćfinałów? Oj, chyba Weszło.com za wcześnie odpaliło fajerwerki. I chyba były to kapiszony z jarkarku pod kościołem...

Jakie Polska ma szanse z Francją? Czesław Michniewicz martwi się już nie tylko o wynik meczu. Pamfleciści portalu Weszło.com ujawnili w Kanale Sportowym, że kontrakt PZPN z Czesławem Michniewiczem został automatycznie przedłużony po awansie na mistrzostwach w Katarze. Powolali się na anonimowe źrodło. Kto to był? A może to tylko ploteczki rodem z rozmów zasłyszanych mimochodem przy pisuarze? Okazuje się bowiem, że trener reprezentacji Polski może tak naprawdę stąpać po kruchym lodzie lub śliskiej murawie.

Czesław Michniewicz zostanie z reprezentacją na mecze Euro 2026?

Redaktorzy TVP Sport ujawniają, że w umowie selekcjonera Michniewicza nie ma zapisu o automatycznym jej przedłużeniu. Co więcej, pojawia się wiele komentarzy, że chociaż wywalczył z Polakami awans w Katarze, to za styl gry reprezentacji powinien wylecieć z hukiem.

Biało-czerwoni zrealizowali cel, a w nagrodę czeka ich ogromny bonus. Po awansie z grupy do kasy Polskiego Związku Piłki Nożnej wpłynie około 4 miliony dolarów, z czego znaczna część tej sumy zostanie rozdzielona pomiędzy naszych reprezentantów – przypomina Radio ZET.

Czy Polski Związek Piłki Nożnej powinien przedłużyć kontrakt z Czesławem Michniewiczem?

W kontrakcie jest zapis dotyczący możliwości przedłużenia współpracy, który zagwarantowała sobie federacja. Cała umowa jest jednak dość szczegółowa i skomplikowana, a przez to można stwierdzić, że zawiera furtki do różnych rozwiązań  - informuje "TVP Sport".

Mecz Polska-Francja na żywo odbędzie się już w niedziele czwartego grudnia. Relację z meczu będzie można śledzić na Radio ZET.

Czytaj także