18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Decyzja walnęła jak wrecking ball

Miley Cyrus przerywa karierę. Koncerty odwołane

Wojciech Kozicki
25.05.2023  11:54
Miley Cyrus zapowiedziała koniec kariery koncertowej. Album "Endless Summer Vacation" nie będzie promowany trasą koncertową
Miley Cyrus zapowiedziała koniec kariery koncertowej. Album "Endless Summer Vacation" nie będzie promowany trasą koncertową Fot: Isabel Infantes/Press Association/East News

Miley Cyrus ogłosiła koniec kariery koncertowej. Album "Endless Summer Vacation" nie będzie promowany trasą koncertową, a fani nie usłyszą na żywo „Flowers” oraz „Wrecking ball”. Powód tej decyzji jest dość kontrowersyjny...

Miley Cyrus na Instagramie przekazała smutną wiadomość dla fanów. Trasa koncertowa promująca "Endless Summer Vacation" się nie odbędzie. 30-letnia gwiazda jest zmęczona życiem na walizkach. Była gwiazda Disneya na łamach brytyjskiego "Vogue'a" wyznała, że śpiewanie na koncertach jest „nienaturalne i izolujące”.

Miley Cyrus  ma dość. Koniec koncertów gwiazdy Disneya

Miley Cyrus  na Instagramie ogłosiła, że musi zakończyć granie tras koncertowych, bo takie podróżowanie oznacza zbyt wiele pokus, jak np. alkohol. Jest też zmęczona „nieustannym przygotowywaniem się do występów w garderobie”, a transport wielu kostiumów scenicznych jest bardzo uciążliwy. Co więcej, Miley Cyrus źle sypia w autokarach koncertowych.

Te stroje, w których występuję, nie nadają się do tego typu podróży. Archiwalne kreacje nie nadają się do składania. Po prostu nie chcę spać w jadącym autobusie. To nie jest dla mnie najlepsze w tej chwili, a jeśli śledziłeś moją karierę, wiesz, że zawsze się zmieniam. To samo tyczy się sposobu, w jaki myślę. Kocham a zawsze, jestem właśnie na moich niekończących się letnich wakacjach 

- ogłosiła Miley Cyrus . (Pudelek)

Z pewnością Miley Cyrus nie będzie podróżowała na koncerty samolotem. Ostatnio prawie zginęła w katastrofie lotniczej.

Fani nie posłuchają jak na razie Miley Cyrus  na żywo. Pozostaną im teledyski na YouTube i muzyka na Spotify.

Kariera Miley Cyrus. Disney, Hannah Montana i muzyka

Miley Cyrus ma prawo czuć się zmęczona karierą? 30-latka jest w show biznesie już od 22 lat. Zdążyła zagrać w 5 serialach i 11 filmach, nagrała 7 płyt. Gwiazda „Hannah Montana” już w 2006 roku zadebiutował na pierwszym miejscu amerykańskiej listy sprzedaży Billboard 200 z muzyką do serialu Disneya. Od 15 września do 15 października 2006 koncertowała jako support podczas północnoamerykańskiej trasy The Party’s Just Begun Tour girls bandu Cheetah Girls, występując jako Hannah Montana.

Jako aktorkę Miley Cyrus fani mogą podziwiać w takich produkcjach jak m.in. Hannah Montana, High School Musical, Ostatnia Piosenka, Tajna Agentka, Cicha Noc, Czarna Lustro i Duża Ryba. Zagrała też rolę dubbingową jako Mainframe w filmie Strażnicy Galaktyki vol. 2. W 2023 roku pojawił się film dokumentalny „Miley Cyrus – Endless Summer Vacation (Backyard Sessions)” o niej samej.

Zasłynęła nie tylko aktorstwem i talentem wokalnym, ale też kontrowersyjnymi wypowiedziami. W 2015 roku ujawniła, że „jest otwarta na wszelkie aktywności seksualne, w których nie biorą udziału zwierzęta i niepełnoletni”. Twierdzi również, że identyfikuje się jako osoba genderfluid. W 2020 wyznała, że odeszła z Kościoła ze względu na jego brak akceptacji dla osób homoseksualnych. Miała też poważne problemy z alkoholem i marihuaną.

Miley Cyrus za swoją twórczość muzyczną otrzymała między innymi dwie nominacje do Grammy, dwie do Brit Awards, 16 do MTV Video Music Awards, 13 do Europejskich Nagród Muzycznych MTV, 10 do Billboard Music Awards i dwie do American Music Awards.

Za działalność filmowo-telewizyjną Cyrus otrzymała między innymi pięć nominacji do Young Artist Awards dwie nominacje do MTV Movie Awards, oraz po jednej do Złotego Globu i Broadcast Film Critics Association Award. Jest laureatką między innymi dwóch People’s Choice Awards, 6 Nickelodeon Kids’ Choice Awards i 18 Teen Choice Awards.

Dyskografia Miley Cyrus:

  • Meet Miley Cyrus (2007)
  • Breakout (2008)
  • The Time of Our Lives (2009)
  • Can’t Be Tamed (2010)
  • Bangerz (2013)
  • Miley Cyrus & Her Dead Petz (2015)
  • Younger Now (2017)
  • She Is Coming (2019)
  • Plastic Hearts (2020)
  • Endless Summer Vacation (2023)

 

Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Miley Cyrus - Flowers (Official Video)

Miley Cyrus - teledysk Wrecking Ball (Official Video)

Czytaj także