18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

TVN podgrzewa emocje

Milionerzy elektryzują Polaków. Padło pytanie za milion

16.07.2019  08:42
Milionerzy elektryzują Polaków. Padło pytanie za milion
Milionerzy elektryzują Polaków. Padło pytanie za milion Fot: Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Milionerzy odkąd wrócili na antenę telewizji, niezmiennie elektryzują Polaków. Ostatnio padło pytanie za milion - uważacie, że było łatwe?

Pytanie za milion złotych, czyli o główną nagrodę w teleturnieju, padło na antenie TVN zaledwie kilka razy w historii. Ostatni odcinek Milionerów zelektryzował wszystkich bowiem w końcu po długiej przerwie mogliśmy je znowu usłyszeć.

Zawsze, gdy pada to pytanie, pojawia się mnóstwo powodów do dyskusji. Główną rzeczą nad którą głowią się widzowie jest to, czy faktycznie było ono na tyle trudne, że można je uznać wartym głównej nagrody? Tym razem oceńcie to sami.

Milionerzy: padło pytanie za milion

Pytanie usłyszał pan Dominik, który szturmem przeszedł całą niełatwą i stresującą drogę do miliona. Brzmiało ono:

Który instrument stroi muzyk?

A) tamburyn

B) kocioł

C) okarynę

D) czynele

Z pewnością, gdyby pytanie to trafiło na zawodowego muzyka - nie miałby on najmniejszych problemów z odpowiedzią na nie. Pan Dominik jednak dwoił się i troił, aby znaleźć odpowiedź.

Ostatecznie jednak nie czuł się na tyle bezpiecznie by ryzykować utratę dotychczas zdobytych pieniędzy. Postanowił zakończyć grę i zabrać do domu pół miliona złotych. Okazało się, że prawidłową odpowiedzią była: B) kocioł.

Odpowiedzielibyście poprawnie na to pytanie?