18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kasy jak lodu

Milionerzy spełnili marzenia? Wiemy, co zwyciężczyni kupiła za wygraną

04.06.2019  15:27
Milionerzy spełnili marzenia? Wiemy, co zwyciężczyni kupiła za wygraną
Milionerzy spełnili marzenia? Wiemy, co zwyciężczyni kupiła za wygraną Fot: Bartosz Krupa/Dzien Dobry TVN/East News

Milionerzy i spełnione marzenia. Pani Katarzyna Kant-Wysocka przeznaczyła swoją wygraną na coś, o czym od bardzo dawna śniła.

Pani Katarzyna Kant-Wysocka wzięła udział w teleturnieju Milionerzy i prawdopodobnie do dziś dziękuje sama sobie za to, że zdecydowała się spróbować tam swoich sił. Wygrała bowiem główną nagrodę, a więc milion polskich złotych. 

Nigdy bym nie pomyślała, że moje życie odmieni teleturniej. Warto marzyć i warto próbować spełniać marzenia! - twierdziła jeszcze niedawno pani Katarzyna.
Zobacz także

Milionerzy odmienili jej życie

Nieprawdopodobne, a jednak! Milionerzy faktycznie wpłynęli na jej życie i to znacząco. Dzięki pieniądzom z teleturnieju spełniła swoje największe marzenie. Kupiła piękne mieszkanie.

Swoim zakupem pani Katarzyna pochwaliła się na Instagramie. Niedawno odebrała klucze do nowego gniazdka. 

Na zdjęciu widać, że pani Kasia dosłownie promienieje szczęściem. Wkrótce będzie mogła swoje nowiutkie mieszkanko pięknie urządzić, a pieniędzy na pewno jej na to nie zabraknie. Jej przykład dobitnie pokazuje, że warto w siebie wierzyć. Gratulujemy i liczymy na relację z parapetówki. 

Zobacz także

logo Tu się dzieje