18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

szczere wyznanie na molo

Miłość w Big Brotherze? Oleh chciał "wziąć sobie" Madzię, teraz ją kocha

09.05.2019  15:38
Big Brother. Szykuje się romans?
Big Brother. Szykuje się romans? Fot: Instagram

Oleh i Magda mają się ku sobie? Po symulacji seksu i opowiadaniu o tym, że dziewczyny się nie pyta, tylko bierze, przyszedł czas na wyznawanie uczuć. Ukrainiec zakochał się w koleżance?

Magda i Oleh to dwoje dość charakterystycznych uczestników Big Brothera. Ona ubrana zwykle w dzwony i crop-top w ten sam deseń (najczęściej w panterkę) w swoje wypowiedzi często wplata angielskie słówka. On Ukrainiec, który za murami willi zostawił dziewczynę i szybko zaczął flirtować z koleżankami.

Między dwójką uczestników powoli zaczęła nawiązywać się pewna więź, której nie zepsuły nawet nieczyste zagrania chłopaka. Oleh najpierw obłapiał Magdę i kładąc się na niej, udawał, że uprawia z nią seks, później przekonywał kolegę, że jeśli zechce go z nią uprawiać, to po prostu to zrobi, bo dziewczyn o zgodę się nie pyta.

Teraz chłopak stwierdził nagle, że to, co czuje do Magdy, to nie pociąg seksualny czy zwykłe lubienie, ale miłość! A miłość tę wyznał dziewczynie w środku nocy na molo.

Magda i Oleh

Oleh wyznaje miłość, co na to Madzia?

Szczere wyznanie Oleha nie spotkało się raczej z oczekiwaną reakcją. Magda nie rzuciła mu się w ramiona, nabrała za to wątpliwości. Nie pomogło zapewnianie, że coś podobnego czuł tylko dwa razy w życiu. Dziewczyna zastanawiała się za to, czy odczucia jej kolegi nie są złudne, podyktowane sytuacją, tym, że przebywają w zamknięciu.

Ja ciebie bardzo lubię, nie wierzę, że to może być prawda - powiedziała.

Zastanawiam się, czy twoje uczucia mogą być spowodowane jakąś manipulacją, naprowadzeniem do nich, sytuacją wokoło? - dociekała dziewczyna.

Co z tego wszystkiego wyniknie? Zobaczymy. Magda twierdzi, że "bardzo, bardzo, bardzo lubi" Oleha, Oleh nie zamierza dalej okrywać emocji. Jedno jest pewne, para ma szanse na romans, a może nawet związek, a widzowie na ciekawy rozwój wydarzeń w programie.

Przeczytaj więcej
Komentarze