18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dziewczyno! Spójrz na Misia

Vega pokazał sekstaśmę. Misiewicz go pozwie?

05.07.2019  12:55
Patryk Vega i kolejna scena z filmu "Polityka" - Misiewicz go pozwie?
Patryk Vega i kolejna scena z filmu "Polityka" - Misiewicz go pozwie? Fot: Pawel Wisniewski/East News, Facebook.com/Patryk Vega

Patryk Vega publikuje kolejne zdjęcia i ostre sceny z filmu „Polityka”. Tym razem to Bartłomiej Misiewicz może mieć zepsuty dzień, bo Vega pokazał scenę erotyczną, w której zagrał Antoni Królikowski. Media podają, że skojarzenia są jednoznaczne - to "Miś". Vega jest już gotowy na procesy sądowe.

Patryk Vega filmem „Polityka” zamierza brutalnie pozamiatać polską scenę polityczną. Produkcja atakuje czołowych polskich polityków takich jak Antoni Macierewicz, Jarosław Kaczyński, Grzegorz Schetyna i Krystyna Pawłowicz. Znalazło się tam również miejsce dla postaci, która jak podaje „Super Express”, jest mocno inspirowana Bartłomiejem Misiewiczem. Natemat.pl opublikowało nawet artykuł z tytułem „W roli głównej Misiewicz”, a Królikowskiego nazywa „filmowym Misiewiczem”. Wp.pl twierdzi, że „Vega uderza w Misiewicza”.

Bartłomiej Misiewicz dopiero wyszedł z aresztu za kaucją, najedzony mortadelą i gotowy do zmian w swoim życiu. Nie zazna jednak spokoju. Patryk Vega pokazał najpierw scenę, w której Janusz Chabior jako polityk inspirowany Antonim Macierewiczem dobierał się do postaci inspirowanej Misiewiczem. Gejowska scena to jednak nie ostatni cios.

Patryk Vega i scena erotyczna w filmie - Misiewicz go pozwie?

Jak podaje SE.pl, Antek Królikowski w filmie wystąpi jako rzecznik Ministerstwa Obrony Narodowej (taką samą funkcję pełnił kiedyś Misiewicz). Pojawią się takie wątki jak romans z szefem, praca za seks i narkotyki. Fragment erotycznej sceny gejowskiej już trafił do sieci. Teraz Vega pokazał Królikowskiego uprawiającego seks z kobietami, zażywającego narkotyki, a także pomiatającego żołnierzami, którzy musieli salutować i krzyczeć „czołem panie ministrze”. Postać ma także trafić do więzienia.

Antek Królikowski jest jednym z najzdolniejszych i jednocześnie najbardziej nieprzewidywalnych aktorów młodego pokolenia. Jego filmowa postać to bezczelny, arogancki młodzieniec, który cieszy się silnym poparciem swojego mocodawcy. Bez tych pleców jest jednak nikim i doskonale o tym wie. W prostacki sposób pomiata ludźmi, nie ma szacunku dla nikogo. Antek doskonale wczuł się w rolę takiego karierowicza – powiedział Vega w rozmowie z „Super Expressem”.

Se.pl podaje , że prawnicy polityków już zapowiedzieli pozwy. Reżyser jest jednak gotowy na wojnę i mówi, że ma pieniądze na sądowe wojny.

Vega i Królikowski szokują - czy Misiewicz pozwie ich za te sceny z filmu "Polityka"?

logo Tu się dzieje