Usłyszał diagnozę

Krawczyk chory. Koniec kariery?

Wojciech Kozicki
02.12.2022  20:48
Młody Krzysztof Krawczyk chory. Koniec kariery?
Młody Krzysztof Krawczyk chory. Koniec kariery? Fot: MAREK KUDELSKI/AGENCJA SE/East News

Krzysztof Krawczyk junior, czyli syn Krzysztofa Krawczyka, chory. Ze względu na problemy zdrowotne musi odwołać zaplanowane koncerty. Jaką diagnozę postawili lekarze? To koniec kariery?

Kolejny zdrowotny dramat w życiu młodego Krzysztofa Krawczyka. Po niedawnym ataku padaczkowym znów usłyszał miażdżącą diagnozę. Jak ujawnia „Fakt”, lekarze uważają, że choroba obecnie uniemożliwia mu działalność artystyczną.

Chory syn Krawczyka. Koniec kariery?

Menadżer Krawczyka juniora, Zbyszek Rabiński w rozmowie z „Faktem” ujawnił, ze lekarze zabronili Krawczykowi kontaktu z mediami. Mógłby powodować niebezpieczny dla zdrowia stres. Nie będzie mógł nawet chodzić na lekcje śpiewu, a o koncertach nie mowy. Młody pieśniarz ma się przede wszystkim wyciszyć

Lekarz Krzysia zabronił mu do końca roku kontaktów z mediami, osobami, które powodują u niego stres. Zabronił mu też występów i koncertowania. Ma teraz skupić się na sobie i się wyciszyć. On jest bardzo emocjonalny i wszystko bardzo przeżywa (...) Udało się znaleźć nauczycielkę (śpiewu - przyp. red.), ale na razie musimy te plany przełożyć na później. Krzyś musi dojść do siebie i się wyciszyć - ujawnił Rabiński. (Fakt)

Radio Zet przypomina, że 1998 roku Krzysztof Krawczyk spowodował wypadek samochodowy, w wyniku którego 15-letni wtedy potomek gwiazdora zachorował na padaczkę pourazową. Choroba od tamtej pory rzuca cień na jego życie prywatne i zawodowe.

Jak do tej pory synowi Krzysztofa Krawczyka udało się nagrać piosenkę „Tato”. Prowadzi też walkę o testament ojca w sądzie.

Czytaj także