18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Klasa i szyk

Młody Paździoch jak amant kina. Łamał serca

03.06.2019  17:02
Młody Paździoch jak amant kina. Łamał serca
Młody Paździoch jak amant kina. Łamał serca Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Świat według Kiepskich ożywiony jest dzięki roli Ryszarda Kotysa. Serialowy Marian Paździoch w młodości wyglądał jak prawdziwy amant.

Świat według Kiepskich dzięki roli m.in. Ryszarda Kotysa jest serialem kultowym. Kreacja wyjątkowego aktorka przez wiele lat pozostanie niezapomniana. Chociaż Marian Paździoch kojarzy nam się ze zgryźliwym, nieszczególne sympatycznym sąsiadem Ferdka Kiepskiego - to gdyby grał go młody Kotys, mielibyśmy zupełnie inny obraz.

Teraz Świat według Kiepskich. Wcześniej cały świat u stóp

Dlaczego? A no dlatego, że młody Paździoch wyglądał jak przedwojenny amant. W tamtym okresie zdecydowanie miał cały świat u swych stóp. Niektórym szybko skojarzy się ona z Marlonem Brando lub innymi ikonami światowego kina. 

Chociaż ze zdrowiem Ryszarda Kotysa od jakiegoś czasu nie jest najlepiej, to mimo wszystko aktor pozostaje aktywny zawodowo. Widać, że kocha to co robi. Jako 30-latek również wykonywał swój zawód z pasją i wyglądał przy tym nieziemsko. 

Czarno-biała wersja aktora z powłóczystym, tajemniczym spojrzeniem i dołkiem w brodzie jest szczególnie pociągająca. Zmiana jest ogromna.

Młody Marian Paździoch

Ryszard Kotys w młodości,
INPLUS/East News
Ryszard Kotys współcześnie, fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER
Czytaj także