18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Potrójne morderstwo"

Wokalista nie żyje. Zabiła go żona [WIDEO]

Wojciech Kozicki
06.03.2023  17:49
Wokalista Steve Kain nie żyje. Muzyk zamordowany
Wokalista Steve Kain nie żyje. Muzyk zamordowany Fot: Adam Burakowski/REPORTER/East News

Morderstwo w USA. Steve Cain, wokalista zespołu metalowego Critical Khaos, został zabity przez żonę. Kobieta zamordowała też ich dzieci.

Nie żyje wokalista Steve Kain. Był członkiem zespołu thrashmetalowego zespołu Critical Khaos. Jak ujawnia portal Loudwire, do tragedii doszło 2 marca 2023 roku. Nieoficjalnie podano, że artysta był ofiarą potrójnego morderstwa popełnionego przez jego żonę.

Wokalista Steve Kain nie żyje. Zabiła go żona

Kobieta o imieniu Theresa zastrzeliła Kaina. Później zamordowała swojego syna Ethana i ojca Williama, a następnie popełniła samobójstwo. Rodzinie groziła eksmisja, ponieważ z powodu długów zajęto ich dom.

Przed śmiercią miała również postrzelić córkę Samanthę - ta przeżyła i trafiła do szpitala w stanie krytycznym. Bliscy i znajomi zorganizowali na GoFundMe zbiórkę na pokrycie kosztów leczenia dziewczyny – informuje Antyradio.

Zespół Critical Khaos 19 maja miał zagrać koncert w karierze w Madison Theater, gdzie mają supportować Otep. Muzycy zdecydowali, że wystąpi pomimo śmierci lidera.

Mamy nadzieję, że wszyscy sobie jakoś dzisiaj dają radę... To jest coś, o czym Steve marzył, zanim został nam odebrany. Rozmawialiśmy o tym koncercie, jak o czymś przełomowym. By stanąć na tej samej scenie, co zespoły, których jesteśmy fanami. A teraz był na to nasz czas. Chciał tego bardziej, niż ktokolwiek z nas... Cieszymy się, że możemy jednak spełnić jego marzenie i zagrać ten koncert ku jego pamięci – wystosował oświadczenie zespół Critical Khaos.
Czytaj także