18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Jeszcze nie upadł a już leży"

Najman w Fame MMA! Jak da radę to przegrać?

04.09.2019  12:32
Marcin Najman kontra Bonus BGC - jak on da radę to przegrać?
Marcin Najman kontra Bonus BGC - jak on da radę to przegrać? Fot: Lukasz Kalinowski/East News, Instagram/famemmatv

Marcin Najman to już legenda polskiego sportu. Podobno nie ma takiej walki, której nie jest w stanie przegrać. Teraz łatwo nie będzie – w Fame MMA 5 czeka go walka z wyjątkowym przeciwnikiem. Jak Najman da radę przegrać z kimś kto przegrywa sam ze sobą?

To będzie hitowa walka w Fame MMA 5. Szykuje się wyjątkowy freak fightMarcin Najman kontra Bonus BGC. Internauci już obstawiają, czy pięściarz zdąży odklepać zanim Łazarski Gladiator złapie kontuzję.

Wirtualna Polska pisze, że będzie to „potyczka stulecia wśród największych przegranych polskich sportów walki”. Bonus BGC obrywał wielokrotnie, przegrywał też sam ze sobą, bo nagle pojawiły się kontuzje i musiał rezygnować z walki.

„El Testosteron” został ostatnio rozgromiony podczas Free Fight Federation przez Trybsona (Paweł Trybała).  Teraz też zanosi się na srogie manto. Słynne „kołowrotki” i „luje ogłuszacze” mogą szybko sprowadzić go do parteru. Jeśli oczywiście Bonus zdąży zadać jakieś ciosy…

Linkiewicz kontra Najman?

Gala Fame MMA 5 odbędzie się 26 października w Ergo Arenie. Nie potwierdzono jeszcze, czy weźmie w niej udział Marta Linkiewicz, ale na Instagramie chwali się, że ostro trenuje, więc jest szansa, że patostreamerka znowu stanie w oktagonie.  A może to z nią powinien zmierzyć się Najman?

Możecie emitować walkę jak walczy niepełnosprawny? – pyta na Instagramie turtlehype. (Instagram/famemmatv)

Najman będzie kręcony jak lody w Algidzie  – przewiduje bombemmajster. (Instagram/famemmatv)

Jeszcze nie upadł, a już leży - uważa Jano.(Instagram/famemmatv)

Fame MMA 5 - walki

Epoznan.pl informuje, że podczas jesiennej gali Fame MMA 5 do walki staną również Szymon "Isamu" Kasprzyk, którego przeciwnikiem będzie Marcin "Rafoniks" KrasuckiMarek "Adbuster" Hoffmann tym razem nie będzie komentatorem, bo czeka go walka z Marcinem Malczyńskim.

Zobacz także
Czytaj także