18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Rozgogolony anioł

Natalia Oreiro nago. Jej piersi wręcz śpiewają "Cambio dolooor..."

07.11.2022  20:46
Natalia Oreiro nago. Jej piersi wręcz śpiewają "Cambio dolooor..."
Natalia Oreiro nago. Jej piersi wręcz śpiewają "Cambio dolooor..." Fot: www.310pix.com/EAST NEWS

Natalia Oreiro nago. Aktorka/piosenkarka lata temu zdobyła sławę dzięki roli Milagros w serialu "Zbuntowany anioł". Dziś prezentuje bardzo odważne zdjęcia Instagramie. Czyżby zatęskniła za poklaskiem i rozgłosem?

Dawno temu, drzewiej bywało, że urugwajska gwiazda Natalia Oreiro występowała w serialach „Zbuntowany Anioł” i „Kachorra to ja”, a do tego śpiewała przebój „Cambio Dolor”. Cały świat śledził sercowe perypetie Milagros, gdy partnerował jej przed kamerą Facundo Arana. To były zamierzchłe czasy, które pamięta chyba tylko sędziwa Edyta Górniak. Wtedy jeszcze zbierało się karteczki z segregatorów i przewijało długopisem kasety. Później Oreiro zaczęła robić karierę głównie w Rosji. A dziś? Wraca z hukiem, publikując na Instagramie nagie zdjęcie.

Natalia Oreiro nago. Zbuntowany anioł wspiera LGBT

Natalia Oreiro ma za sobą 45. urodziny, ale wciąż ma wdzięk i sylwetkę nastolatki. Nowa sesja zdjęciowa gwiazdy „Zbuntowanego Anioła” pokazuje, że seksowna latynoska najwyraźniej zażywa jakiś cudowny eliksir młodości, bo w ogóle się nie starzeje. Przy okazji wyraziła swoją solidarność dla środowiska LGBT+ zakładając tęczowe buty.

Duma. Prawa. Wolność. Kocham każdego dnia – napisała Oreiro na Intagramie.

Czytaj także