Kim jest uczestniczka programu?

Natalia z Big Brothera ma pikantną przeszłość [WIDEO]

20.03.2019  08:23
Natalia Wróbel z Big Brothera pracowała we Włoszech. Co tam robiła?
Natalia Wróbel z Big Brothera pracowała we Włoszech. Co tam robiła? Fot: Piotr Molecki/Eastnews

Natalia Wróbel, uczestniczka programu Big Brother, ma zaledwie 21 lat, ale zdążyła już dorobić się „pikantnej” przeszłości. Internautom nie umknął dość mocny epizod  jej życia.  Kim jest Natalia Wróbel?

Pierwsza od ponad dekady edycja reality show Big Brother wystartowała w niedzielę 17 marca. Wtedy też poznaliśmy wszystkich uczestników programu. I okazuje się, że mimo emitowanych w TVN7 wizytówek bohaterów Big Brothera, niektórzy z nich nie powiedzieli o sobie wszystkiego. Tak jest w przypadku Natalii Wróbel.

Kim jest Natalia z Big Brothera?

Natalia Wróbel ma 21 lat, jednak jak mówi już od 12 roku życia nikogo nie słucha bo „woli uczyć się na własnych błędach". Jak podaje portal fakt.pl, Natalia w wieku 18 lat wyjechała do Włoch gdzie pracowała. Stamtąd dość szybko przeniosła się do Szwajcarii. To właśnie w kraju zegarków i sera poznała ukochanego.

„Chcę być celebrytką. Wiem, że to puste”

Wśród uczestników programu Big Brother Natalia wyróżniała się od samego początku. Jako jedyna otwarcie powiedziała, że jej celem jest zostanie celebrytką. Co prawda, według jej definicji bycie celebrytą to reklamowanie ubrań i chodzenie z jednej imprezy na drugą. Dziewczyna zasłynęła też zdaniem

Wiem, że to strasznie puste, ale ja naprawdę chcę być celebrytką.

Pikantny sekret Natalii Wróbel

Internauci zainteresowani programem Big Brother bardzo szybko podjęli się prześwietlenia poszczególnych uczestników reality show. Nie ukrył się przed nimi pewien sekret, którym Natalia Wróbel nie pochwaliła się telewidzom. Otóż w czasie, gdy przybywała ona we Włoszech, pracowała tam tańcząc na rurze i reklamując klub go-go. Internauci znaleźli nagranie z jej udziałem. Poznać Natalię można nie tylko po sylwetce, ale także charakterystycznym tatuażu na plecach.

Przeczytaj więcej
Komentarze