18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szukanie uwagi

Natasza Urbańska lansuje córkę. Nie za szybko na show-biznes?

09.08.2019  15:51
Natasza Urbańska lansuje córkę. Nie za szybko na show-biznes?
Natasza Urbańska lansuje córkę. Nie za szybko na show-biznes? Fot: Bartosz KRUPA/East News

Natasza Urbańska mimo świetnie zapowiadających się umiejętności artystycznych - nie zrobiła zawrotnej kariery. Teraz do świata celebrytów wprowadza córkę.

Natasza Urbańska znana jest z bardzo dużych umiejętności tanecznych i wokalnych. Artystka, która swoich sił próbowała również w aktorstwie, nie zrobiła jednak tak zawrotnej kariery, na jaką liczyła.

Związana z reżyserem Januszem Józefowiczem, Urbańska została niezaprzeczalnie główną gwiazdą jego teatru. Niestety, jej kariera nie bardzo wyszła poza deski Studia Buffo, mimo iż ewidentnie miała nadzieję na jej światowy rozmiar (m.in. startując w preselekcjach do Eurowizji).

Urbańska już lansuje córeczkę?

Kilka błędów, takich jak choćby nakręcenie "młodzieżowego" teledysku do kawałka "Rolowanie", zaważyło też na tym, że Urbańska nie cieszy się największą sympatią polskiej publiczności. Przypominamy pamiętne "dzieło" Nataszy. Umiecie rozszyfrować o co chodzi w tekście tej piosenki?

Widocznie teraz artystka, o której zrobiło się o wiele ciszej, szukając uwagi, postanowiła spróbować "pomóc" swojej córeczce.

Na ogół celebryci nie wciągają dzieci w świat show-biznesu. Nawet na zdjęciach publikowanych w mediach społecznościowych, rzadko kto z tzn. gwiazd, publikuje zdjęcia twarzy swoich pociech. Widać jednak Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz mają na ten temat zupełnie inne zdanie.

Opublikowali na Instagramie zdjęcie, na którym można zobaczyć ich córeczkę Kalinkę w pełnej krasie. To z resztą wynik sesji do magazynu, w której dziecko brało udział. Dziewczynka zdecydowanie jest śliczna, jednak... czy aby nie za wcześnie na debiuty w zbiorowej świadomości?

Przeczytaj więcej
Komentarze