18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Piekielne klejnoty

Nergal nago walczy z osami. Pokazał "żądło"

Wojciech Kozicki
17.07.2019  18:57
Nergal pokazał się nago  - kiepska metoda na pozbycie się os
Nergal pokazał się nago - kiepska metoda na pozbycie się os Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News, Instagram

Jak zlikwidować gniazdo os? Na pewno nie tak jak zrobił to Nergal! Adam Darski pokazał na Instagramie jak w ryzykowny sposób pozbyć się niebezpiecznych owadów. Zgadnijcie czym próbował odpędzić osy…

Nergal z zespołu Behemoth niedawno zachwycał się, gdy naga para uprawiała seks oralny na jego koncercie. Chyba im pozazdrościł, bo teraz sam postanowił pochwalić się swoim nagim ciałem. Niestety, zdecydował się pokazać swoje części intymne publicznie. Naczelny polski satanista zaprezentował się goły na dachu w Pradze w Czechach.

Darski napisał na Instagramie, że lekko nie jest, ale zabije wszystkie osy. A może odlecą, bo wystraszą się widoku nagiego wokalisty i jego „żądła”?

Internauci w komentarzach nie mają dla niego litości i twierdzą, że muzyk przechodzi kryzys wieku średniego. Niektórzy zapowiedzieli nawet, że przestaną go obserwować na Instagramie.  Zwracają także uwagę, że krzyżyk na klejnotach Nergala jest podejrzanie mały…