18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Straszne wieści

Nie żyje 26-letnia Miss z Brazylii. Tragiczne okoliczności śmierci

29.03.2023  14:28
Nie żyje Maya Nitão, 26-letnia miss z Brazylii
Nie żyje Maya Nitão, 26-letnia miss z Brazylii Fot: Instagram mayanitao

Dwa miesiące po tym, jak Maya Nitão wygrała konkurs Miss Paraibana, wybuchł pożar w jej domu. 26-latka zmarła, gdy wyskoczyła przez okno z szóstego piętra, próbując uciec przed płomieniami.

Nie żyje Maya Nitão, 26-letnia królowa piękności z Brazylii. Młoda kobieta była modelką, influencerką i miss stanu Paraiba. Tytuł ten zdobyła zaledwie dwa miesiące przed tragiczną śmiercią. Do zdarzenia doszło w mieszkaniu Mai, które mieściło się w jednej z dzielnic Sao Paulo. To ekskluzywna okolica, znana jako Itaim Bibi.

Miss Paraibano zmarła 25 marca z powodu potężnego pożaru, który opanować próbowało aż 40 strażaków korzystających z 12 wozów strażackich. Mimo działań służb, płomienie zajęły mieszkanie i nie udało się uratować 26-letniej kobiety.

Nie żyje Maya Nitão. Miss Paraibana miała 26 lat

Maya Nitão wyskoczyła z okna znajdującego się na szóstym piętrze i przeżyła upadek. Jednakże zmarła później z powodu rozległych obrażeń. Trafiła do szpitala w Sao Paulo i umarła tam kilka godzin później. Rzecznik straży pożarnej stwierdził, że wciąż nie da się określić przyczyn pożaru. Wiadomo jednak, że zaczął się on wewnątrz mieszkania kobiety i nie rozprzestrzenił się na inne lokale.

Wraz z kobietą w mieszkaniu był jej brat. Mężczyzna zatruł się dymem, a jego stan jest ciężki. Trafił do tego samego szpitala, w którym ostatecznie zmarła jego siostra. Dowiedział się on o śmierci bliskiej osoby dopiero po dwudziestu czterech godzinach.

Maya Nitão została ukoronowana jako Miss Paraibano, czyli miss stanu Paraiba. Kobieta zdobyła łącznie aż dziewięć tytułów miss, od kiedy zaczęła swoją przygodę z konkursami piękności w 2019 roku.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na 

.

Czytaj także