18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tragiczny wypadek

Nie żyje 29-letnia aktorka. Nagła śmierć i tajemnicze okoliczności

15.06.2023  09:11
Nie żyje Park Soo Ryun
Nie żyje Park Soo Ryun Fot: Martyn Jandula/Shutterstock

Aktorka z Korei Południowej Park Soo Ryun spadła ze schodów, przez co weszła w stan śpiączki. Ostatecznie nie udało się jej uratować i odeszła w wieku 29 lat w wyniku śmierci mózgu. Media mają jednak problem z ustaleniem wszystkich okoliczności jej wypadku.

Nie żyje 29-letnia Park Soo Ryun, popularna południowokoreańska aktorka, znana z produkcji Disney+. Młoda kobieta miała mieć wypadek na wyspie Jeju, lecz w mediach pojawiają się sprzeczne doniesienia w tym zakresie. Według „The Mirror” aktorka spadła ze schodów tuż przed planowanym występem, natomiast „Daily Mail” donosi, że zdarzenie miało miejsce w czasie powrotu do Korei Południowej.

29-letnia aktorka Park Soo Ryun miała spaść ze schodów, po czym przewieziono ją do szpitala. Zapadła w śpiączkę i nie udało się jej uratować. Niedługo później lekarze stwierdzili u niej śmierć mózgu.

Nie żyje Park Soo Ryun. Niejasne okoliczności i tragiczny wypadek

„The Mirror” informuje, że bliscy aktorki zdecydowali się na przekazanie jej narządów potrzebującym.

Na pewno jest ktoś, kto desperacko potrzebuje narządów. Jako matka i ojciec będziemy pocieszeni myślą, że jej serce otrzymał ktoś inny - przekazała matka zmarłej.

Park Soo Ryun była popularną aktorką z Korei Południowej. Rozpoczęła karierę w 2018 roku w musicalu „Il Tenore”. Później pojawiła się w „Finding Kim Jong-wook” czy „The Day We Loved”. Jej przełom to rola w serialu dostępnym na platformie Disney+ - w produkcji „Przebiśnieg”. Występowała tam u boku sławnej gwiazdy pop z zespołu BLACKPINK, Jisoo.

Park Soo Ryun to niejedyna aktorka „Przebiśniegu”, która odeszła przedwcześnie. Jak przypomina gazeta.pl, w styczniu 2022 roku nagle odeszła 29-letnia Kim Mi-soo. Do dziś nie ujawniono przyczyny jej śmierci.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje