18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

„Mam złamane serce”

Nie żyje aktor znany z „Harry’ego Pottera”. Umarł na oczach tłumów

21.03.2023  10:37
Nie żyje Paul Grant
Nie żyje Paul Grant Fot: OFC Pictures/Shutterstock

Jak czytamy na stronie Wirtualnej Polski, zmarł aktor znany z występów m.in. w „Harrym Potterze” i „Gwiezdnych wojnach” Paul Grant. 56-letni aktor upadł i najpewniej doznał śmierci mózgu przed budynkiem King’s Cross w Londynie.

Mam złamane serce. Żadna dziewczynka nie powinna zostać bez taty. Był rozpoznawalny i kochany za swoją prace. Odszedł zbyt szybko

- powiedziała w rozmowie ze SkyNews córka Paula Granta, Sophie Jayne Grant.

O śmierci sławnego z m.in. „Harry’ego Pottera” aktora Paula Granta donoszą brytyjskie media. 56-letni aktor miał upaść przed budynkiem King’s Cross w Londynie w miniony czwartek. Wtedy, po przewiezieniu go do szpitala, stwierdzono śmierć mózgu. Niemniej aktor podtrzymywany był przy funkcjach życiowych, a zgon ogłoszono dopiero w poniedziałek 20 marca.

Paul był miłością mojego życia. Najzabawniejszy człowiek, jakie znałam. Sprawiał, że moje życie było kompletne. Nic nie będzie już takie samo

- mówiła partnerka Granta, Maria Dwyer.

Nie żyje Paul Grant

Paul Grant urodził się w 1966 roku w Londynie i był wielką inspiracją dla całej rzeszy osób niskorosłych. Mimo przeciwności losu, osiągnął ogromy sukces i zdobył wielką fortunę. W 1986 roku grał u boku Jennifer Connelly i Davida Bowiego w „Labryncie”, pojawił się w szóstej części „Gwiezdnych wojen” i zasłynął rolą goblina w pierwszej części „Harry’ego Pottera”.

56-letni aktor miał niestety problemy z alkoholem i narkotykami. Przyznał niegdyś, że jego życie stało się trudniejsze po rozstaniu z pierwszą żoną. Prawie dekadę temu przyznał, że potrzebował pomocy.

Potrzebuję pomocy. Biorę kokainę i jest coraz gorzej. Piję i palę, co tylko uda mi się zdobyć. Miałem wszystko. Rodzinę i pieniądze. Wszystko przepadło

- wyznał Grant.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na 

.

Czytaj także