18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

„Takiego Cię zapamiętam”

Nie żyje były partner Hanny Śleszyńskiej. Pożegnała go pięknym wpisem

05.06.2023  18:07
Nie żyje Jacek Brzosko
Nie żyje Jacek Brzosko Fot: Instagram hanna_sleszynska_official

Aktorka Hanna Śleszyńska przekazała niezwykle przykrą wiadomość. Jej były partner Jacek Brzosko zmarł. Śleszyńska spotykała się z biznesmenem przez wiele lat po tym, jak związali się w 2005 roku.

Hanna Śleszyńska związała się z Jackiem Brzosko w 2005 roku, niedługo po rozstaniu z Piotrem Gąsowskim. Byli ze sobą przez 14 lat i zerwali w 2019 roku. Wcześniej mężczyzna miał dopuścić się zdrady, ale aktorka wybaczyła mu i dała drugą szansę. W końcu związek się rozpadł i jak twierdzi Brzosko, nie doszło wówczas do żadnej nowej sensacji.

Hania jest wspaniałą kobietą, ale cóż, czasami coś nie zaskoczy w życiu. Nie ma tu skandalu, żadnej trzeciej osoby, Po prostu tak wyszło. Nic więcej

- mówił Brzosko w magazynie „Na żywo”.

Nie żyje Jacek Brzosko. Były partner Hanny Śleszyńskiej był biznesmenem

Natomiast rozstanie prawdopodobnie było dla Hanny Śleszyńskiej zaskoczeniem. W wywiadzie z tym samym magazynem stwierdziła, że rozstania są „niespodziewane”.

Rozstania dzieją się niespodziewanie i znienacka. (…) Niech Jacek idzie swoją drogą. Dużo fajnych chwil przeżyliśmy razem, zostaną w mojej pamięci. Życzę mu powodzenia, ale sama o nowej miłości nie myślę, bo mam dużo do zrobienia

- mówiła dla „Na żywo” Śleszyńska.

Portal Plotek podaje informację, że ponad cztery miesiące temu Jacek Brzosko miał udar. Od tego czasu miał przebywać w szpitalu nieprzytomny i pod respiratorem. Brzosko miał umrzeć będąc pozbawionym świadomości.

Śmierć partnera wstrząsnęła Hanną Śleszyńską. W mediach społecznościowych opublikowała pożegnanie dla byłego łyżwiarza i biznesmena.

Jacek. Takiego Cię zapamiętam… Dziękujemy Ci za Twoją radość, optymizm, fantazję i szczyptę pozytywnego wariactwa, które wnosiłeś do naszego życia… Bez Twojego śmiechu świat będzie smutniejszy

- napisała Śleszyńska.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje