18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dokonano zatrzymania

Nie żyje aktor z oscarowego filmu. Mógł zostać zamordowany

02.12.2022  10:47
Nie żyje Frank Vallelonga Jr.
Nie żyje Frank Vallelonga Jr. Fot: Martyn Jandula/Shutterstock

Nie żyje Frank Vallelonga Jr., który najbardziej znany jest z występu w filmie „Green Book”, który został nagrodzony Oscarem za najlepszy film. Aktor pojawił się w produkcji, ponieważ opowiadała ona o życiu jego ojca. Ciało Vallelongi Jr. znaleziono porzucone na Bronksie. Dokonano już zatrzymania podejrzanego.

Zmarł Frank Vallelonga Jr., aktor najbardziej znany z występu w filmie „Green Book”, który opowiadał historię życia jego ojca. Vallelonga Jr. zagrał w tej produkcji swojego własnego wujka. W rolę Vallelongi seniora wcielił się Viggo Mortensen. Film ostatecznie otrzymał Oscara za najlepszy film roku. Produkcja powstała na podstawie książki napisanej przez brata Franka – Nicka Vallelongę. Aktor pojawił się także w kultowym serialu „Rodzina Soprano”, a także w „The Neighbourhood”.

Dziwne okoliczności śmierci gwiazdora

Wciąż nie jest znana przyczyna śmierci aktora Franka Vallelongi Jr. Jego ciało zostało znalezione na terenie fabryki na nowojorskim Bronksie. Podejrzewa się, że ciało zostało tam wyrzucone z samochodu, a gwiazdor zmarł wcześniej.

„New York Post” powołuje się na źródła w policji i informuje, że przyczyną śmierci mogło być przedawkowanie narkotyków. Obecnie jasne jest jedynie, że jego zwłoki zostały porzucone w tajemniczych okolicznościach.

Dokonano już pierwszego zatrzymania. Kierowca pojazdu, z którego został wyrzucony Vallelonga, został zatrzymany przez policję.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także