18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Była duchem i modelką

Nie żyje gwiazda Playboya i aktorka. Wielki smutek

Wojciech Kozicki
17.11.2022  09:17
Nie żyje gwiazda Playboya i aktorka. Zmarła Kymberly Herrin
Nie żyje gwiazda Playboya i aktorka. Zmarła Kymberly Herrin Fot: Albin Marciniak/East News

Bardzo smutna wiadomość. Niestety, potwierdzono, że zmarła aktorka i modelka Playboya Kymberly Herrin. Zagrała m.in. w filmie „Pogromcy duchów”, współpracowała z zespołami rockowymi, a także zasłynęła sesjami w magazynach dla panów.

Kymberly Herrin nie żyje. Wiadomość o śmierci aktorki została potwierdzona przez rodzinę. Bliscy gwiazdy nie zdecydowali się ujawnić przyczyny zgonu. Wiemy jedynie, że aktorka zmarła 28 października 2022 roku w wieku 65 lat. Fox 13 pisze, że "odeszła spokojnie w domu w Santa Barbara  w Kalifornii". Rodzina zaapelowała, by w ramach kondolencji wpłacać pieniądze na American Cancer Society i badania nad rakiem piersi.

Nie żyje Kymberly Herrin. Gwiazda, modelka, aktorka

Słynna aktorka zagrała w filmie „Pogromcy Duchów” w latach 80., gdzie wystąpiła jako duch ze snów, który za życia był dziewczyną oficera służącego w Fort Detmerring. Unosiła się nad łóżkiem Doktora Raymonda Stantza. 

Robiła też karierę jako modelka, pojawiając się w wielu popularnych magazynach, w tym dwukrotnie jako Playmate na łamach "Playboya". Została zauważona przez zespół ZZ Top i została zaproszona do teledysku dopiosenki „Legs”.

Klip stał się trzecim z hitów formacji podbijających ówczesną kablówkę obok teledysku do "Gimme All Your Lovin'” i "Sharp Dressed Man". Rok później ponownie współpracowała z zespołem. Zagrała w klipie do "Sleeping Bag". Potem pojawiała się w nagraniach do muzyki Davida Lee Rotha i KISS – przypomina Radio ZET.

Kymberly Herrin zagrała też w filmach „Gliniarz z Beverly Hills II”, „Miłość, szmaragd i krokodyl”, „Wykidajło”, „Akademia ruchu” i „Zapach pieniędzy”.

Czytaj także