18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Odeszła kolejna legenda

Nie żyje gwiazdor znanego serialu. Poruszający wpis przyjaciela

29.05.2023  11:38
Nie żyje George Maharis
Nie żyje George Maharis Fot: ARVD73/Shutterstock

Nie żyje aktor znany z produkcji „Route 66”, „Pogoda dla bogaczy” czy „Exodus”. George Maharis miał 94 lata.

W środę 24 maja tego roku zmarł sławny aktor George Maharis. 94-latek ostatnie dni życia spędził w Beverly Hills w Kalifornii. Maharis sławę zdobył dzięki udziałowi w serialu „Route 66” i produkcjach teatralnych. Zasłynął także rolą w produkcjach „Pogoda dla bogaczy” czy „Exodus”.

George jest dobrze znany dzięki występom w „Route 66”, produkcjom teatralnym, śpiewaniu i artyzmowi. Przede wszystkim był wspaniałym facetem, zrobiłby wszystko dla każdego. Mój przyjacielu, będzie cię okropnie brakowało

- napisał na Facebooku jego przyjaciel Marc Bahan.

Nie żyje George Maharis. Kim był i gdzie grał aktor?

George Maharis zmarł w wieku 94 lat, urodziła się 1 września 1928 roku w Nowym Jorku. Wpierw planował, już od najmłodszych lat, karierę muzyczną i w latach 60. nawiązał współpracę z wytwórnią Epic Records. Przez prawie dekadę działał jako piosenkarz i wydał aż siedem albumów studyjnych. Jednak problemy ze strunami głosowymi wymusiły na nim zmianę branży.

Wówczas spróbował swoich sił w aktorstwie i w ten sposób zyskał największa rozpoznawalność. Pojawił się w „Pakcie ze śmiercią”, „The Desperados”, „Ostatnim dniu wojny” i „Pogodzie dla bogaczy”. Jednakże największą sławę zdobył dzięki udziałowi w serialu „Route 66”, gdzie wcielił się w rolę Buza Murdocka.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje