18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Była „królową krzyku”

Nie żyje młoda gwiazda „Z archiwum X”. Śmierć po długiej chorobie

21.11.2022  09:08
Nie żyje Nicki Aycox
Nie żyje Nicki Aycox Fot: Martyn Jandula/Shutterstock

Nie żyje Nicki Aycox, aktorka znana z serialu „Nie z tego świata” oraz filmów „Smakosz 2”, „Z archiwum X: Chcę wierzyć”. Cierpiała na na chorobę nowotworową i zmarła w wieku 47 lat.

Aktorka najbardziej znana z roli w serialu „Nie z tego świata” (w oryginale „Supernatural”) i z kreacji w filmie „Smakosz 2” zmarła w wieku 47 lat. W „Supernatural” pojawiła się w latach 2006-2008 i wcielała się w rolę Meg Masters. Informację o śmierci Nicki Aycox przekazała na Facebooku jej szwagierka Susan Raab Ceklosky.

Moja piękna, zaciekła, mądra, niesamowicie utalentowana i kochająca szwagierka zmarła wczoraj z moim bratem Mattem u boku. Mieli wspaniałe życie w Kalifornii. Była wojowniczką. Wszyscy, którzy ją znali, kochali ją.

- napisała Ceklosky.

Kim była Nicki Aycox

Aktorka Nicki Aycox zagrała w ponad 50 produkcjach filmowych i telewizyjnych. W latach 90. pojawiła się w „Trzecia planeta od słońca”, „Ally McBeal", czy „Z archiwum X”, ale została zauważona dopiero po roli w „Smakoszu 2”. Wówczas dołączyła do grona tzw. królowych krzyku, czyli aktorek znanych z udanych ról w filmach grozy.

Ostatnim jej filmem jest „Czas zbrodni” z 2014 roku. Rok później wydała jeszcze debiutancki album muzyczny. Od lat walczyła z chorobą nowotworową.

Aktorkę pożegnał też twórca serialu „Nie z tego świata”, Erik Kripke.

Było mi bardzo przykro, kiedy usłyszałem, że wielka Nicki Aycox umarła. Odeszła zbyt młodo. Była rozkoszna i dostarczała nam mieszankę emocji. Raz była jak miód, innym razem jak jad. Podziwiam, jak sprawiała, że zwykłe słowa stawały się legendarne

- Erik Kripke napisał na Twitterze.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także