18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Była ofiarą hejtu?

Nie żyje młoda influencerka z „AlkoMaster”. „Nienawidzę żyć”, pisała

15.02.2023  15:21
Nie żyje Mia Nesti Baka
Nie żyje Mia Nesti Baka Fot: Instagram mianestibakaoficjalnie

Nie żyje Mia Nesti Baka, 24-letnia youtuberka, influencerka i uczestniczka programu „AlkoMaster”. Informację przekazała jej siostra.

Nie żyje 24-letnia Mia Nesti Baka. Popularna na YouTube influencerka publikowała filmy, w których informowała o swoim dzieciństwie czy o pobycie w szpitalu psychiatrycznym. Dużą popularność przyniósł jej udział w zawodach w piciu alkoholu, tj. w programie „AlkoMaster”. To pierwsza na świecie federacja zajmująca się organizowaniem profesjonalnych pojedynków na spożywanie alkoholu.

O śmierci Mii Nestii Baki poinformowała jej siostra Pia.

Odeszła moja siostra Mia. W tej niewyobrażalnej dla naszej rodziny i bliskich tragedii bardzo proszę o poszanowanie naszej prywatności oraz wstrzymanie się z zapytaniami w wiadomościach prywatnych

- napisała Pia na Facebooku.

Nie żyje Mia Nesti Baka

Mia Nesti Baka najbardziej znana była z udziału w programie „AlkoMaster”. W ostatniej edycji 27 listopada 2022 roku wystąpiła wraz z Donem Kasjo i Eweloną znaną z „Warsaw Shore”. Program jest niewątpliwie kontrowersyjny ze względu na szkodliwość, jaką niesie nadużywanie alkoholu. Co więcej, Mia Nesti Baka opuściła studio nagrań w karetce.

Mia nie ukrywała, że zmaga się z problemem hejtu w internecie. Wielokrotnie musiała sobie radzić z nieprzychylnymi i niemiłymi komentarzami w sieci. Raz wyraziła swoje myśli w mediach społecznościowych.

Za każdym razem kiedy pójdę do jakiejś restauracji, a chodzę prawie codziennie, to dostaję pytania "Gdzie to jest?". Ja rozumiem, że sama to publikuję i macie prawo pytać, ale skąd Wy możecie wiedzieć, że to jest fajne miejsce i to jedzenie jest dobre. Mam ochotę popełnić przez Was samobójstwo. Wszystko mnie wk****a, nienawidzę żyć

- pisała Mia Nesti Baka.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje