18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Też był uznanym aktorem

Nie żyje ojciec Jennifer Aniston. Wpis gwiazdy wzrusza do łez

14.11.2022  19:15
Nie żyje John Aniston
Nie żyje John Aniston Fot: Walter McBride / MediaPunch/Associated Press/East News

Jak podaje serwis WP Gwiazdy, zmarł John Aniston. Ojciec Jennifer Aniston, znanej z roli w serialu „Przyjaciele”, również był aktorem. Córka opublikowała w sieci wzruszający wpis na temat zmarłego w wieku 89 lat ojca.

W poniedziałek 14 listopada Jennifer Aniston poinformowała o śmierci swojego ojca. W mediach społecznościowych opublikowała wzruszający wpis. Możemy zobaczyć jej wspólne zdjęcie z ojcem z czasów dzieciństwa. Aktor miał 89 lat.

Słodki tata. John Anthony Aniston. Byłeś jednym z najpiękniejszych ludzi, jakich znałam. Jestem tak wdzięczna, że poszybowałeś do niebios w spokoju – i bez bólu. I do tego 11/11! Zawsze miałeś idealne wyczucie czasu. Ta liczba na zawsze będzie miała dla mnie jeszcze większe znaczenie. Będę cię kochać aż do końca czasu. Nie zapomnij, żeby nas odwiedzić

- głosi wzruszający podpis.

Kim był John Aniston?

John Aniston był aktorem greckiego pochodzenia. Znany jest głównie z roli w serialu „Days of Our Lives” (który fanom „Przyjaciół” nie jest obcy), gdzie wcielał się w rolę Victora Kiriakisa. Telenowela jest emitowana do dziś, a Aniston grał tam od połowy lat 80. do jeszcze niemal ostatnich dni życia. John Aniston pojawił się także w produkcjach „Kochane kłopoty”, czy „Mad Men”. W tym roku za swą pracę został uhonorowany nagrodą Emmy za całokształt twórczości.

Niedawno było głośno o aktorze, ponieważ Jennifer pogodziła się z ojcem po tym, jak porzucił ją w dzieciństwie. Gdy wziął rozwód z Nancy Dow po 11 latach małżeństwa, Jennifer miała zaledwie 9 lat.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także