"Źle zdiagnozowana"

Nie żyje polska gwiazda Big Brothera. Straszna choroba?

Wojciech Kozicki
22.11.2022  14:19
Nie żyje polska gwiazda Big Brothera. "Źle zdiagnozowana"
Nie żyje polska gwiazda Big Brothera. "Źle zdiagnozowana" Fot: Albin Marciniak/East News

Fani programu Big Brother we łzach. Nie żyje Karolina Sztafa z drugiej edycji reaktywowanego reality show. Młoda gwiazda zmarła mając zaledwie 35 lat. Jaka była przyczyna śmierci sławnej Polki?

Zmarła Karolina Sztafa. Stała się popularna biorąc udział w drugiej edycji nowej odsłony programu Big Brother. O śmierci Karoliny Sztafy poinformowała Anna Klimpel, która razem z nią przebywała w domu Wielkiego Brata. Gwiazda miała 35 lat. Osierociła dwie córeczki: 9-letnią Wiktorię i 12-letnią Weronikę.

Nie żyje gwiazda Big Brothera. Zmarła Karolina Sztafa

Jak ujawniła Klimpel, przyczyną śmierci Karoliny Sztafy byłą choroba. Nie powiedziała jednak z jaką dolegliwością zmagała się polska gwiazda Big Brothera. Przyznała, że „zna mało szczegółów dotyczących odejścia Sztafy”. Tyczasem portal Plejada nieoficjalnie ustalił, że Sztafa zmagała się z nowotworem. Byl to rak kości? Podobno pół roku temu zgłosiła się do lekarza z bólem biodra, wykonano USG i usunięto niepokojącą zmianę. Lekarze popełnili błąd?

Z całego serca współczuję jej bliskim i rodzinie. Spoczywaj w spokoju, Karola. Całe szczęście, że zdążyłaś odpuścić przeszłość i brałaś od życia jak najwięcej tu i teraz. Na pewno byłaś cudowną mamą. R.I.P. — napisała Klimpel na Instagramie.

Jak przypomina portal Plejada, Karolina Sztafa była absolwentką studiów pedagogicznych na kierunku resocjalizacji i pracowała jako selekcjonerka w klubie. W programie "Big Brother" w 2019 r. opowiedziała m.in. o trudnym dzieciństwie i chorobie alkoholowej ojca.

Z wiadomości, które otrzymałam, wiem, że Karolina zmarła na raka kości. Wcześniej podobno była źle zdiagnozowana i leczona na inną chorobę. Jeszcze 15 lipca była w dobrej formie - ujawniła inna uczestniczka Big Brothera. (Plejada)
Czytaj także