18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Była ostoją"

Zmarła gwiazda Kuchennych rewolucji. Zakopane w smutku

Wojciech Kozicki
20.02.2023  13:38
Nie żyje Renata Kowalczyk. Gwiazda programu Kuchenne Rewolucje
Nie żyje Renata Kowalczyk. Gwiazda programu Kuchenne Rewolucje Fot: Kadr z programu "Kuchenne rewolucje" (TVN)

Nie żyje Renata Kowalczyk, czyli uczestniczka i gwiazda programu „Kuchenne Rewolucje”, której pomogła Magda Gessler. Smutną informację przekazali  przedstawiciele Karczmy "Obrochtówka" w Zakopanem.

Renata Kowalczyk nie żyje. Odeszła w wieku 51 lat. W 2010 roku była uczestniczką programu Kuchenne Rewolucje, której pomoc zaoferowała Magda Gessler. Widzowie tak bardzo pokochali Renatę Kowalczyk, że fragment programu z udziałem sympatycznej kobiety trafił do wizytówki o Magdzie Gessler, która pokazywana jest przed każdym z odcinkiem. W każdym odcinku widzieliśmy w czołówce jej góralski taniec.

Z przykrością chcemy wam przekazać informację, że nasza kochana szefowa Renata odeszła nagle 18 lutego 2023 r. Nasze serca rozpadły się na kawałki, była dla nas ostoją spokoju, szefową, ale i mamą. Każdy, kto miał okazję poznać Renatę, wiedział, jakim cudownym i pogodnym człowiekiem była - przekazała restauracja Karczmy "Obrochtówka".

Renata Kowalczyk nie żyje. Zakopane, Kuchenne Rewolucje i restauracja

Przyczyna śmierci Renaty Kowalczyk nie została ujawniona. Tygodnik Podhalański pisze, że pożegnanie szefowej zakopiańskiej restauracji odbędzie się w czwartek. O godz. 12.30 modlitwa różańcowa w kaplicy cmentarnej na Pardałówce (ul. Podhalańska 61). Następnie o godz. 13 rozpocznie się Msza święta żałobna, a po niej odprowadzenie zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku. 

Czytaj także