18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Odeszła aktorka

Nie żyje sławna aktorka telewizyjna. Gwiazda odeszła przedwcześnie

11.07.2023  09:58
Nie żyje Andrea Evans
Nie żyje Andrea Evans Fot: Martyn Jandula/Shutterstock

Zmarła sławna aktorka, którą polscy widzowie mogą znać z udziału w serialu „Moda na sukces”. Andrea Evans miała tylko 66 lat.

W wieku 66 lat odeszła Andrea Evans. Aktorka znana m.in. z „Mody na sukces” zmarła dnia 9 lipca w swoim domu. Jak informuje serwis Plejada, Evans zmagała się przez wiele lat z nowotworem. O śmierci artystki poinformował dyrektor castingu Don Carroll, a później jej menedżer – Nick Leicht.

Andreo, będzie Cię brakować. Nie tylko reprezentowałem twój niezwykły talent, ale cieszę się, że miałem cię jako drogą przyjaciółkę. Byłaś cudowną osobą i wybitną aktorką - napisał na Twitterze Leicht.

Nie żyje Andrea Evans. Kim była i gdzie grała gwiazda telewizji?

Andrea Evans urodziła się 18 czerwca 1957 roku w mieści Aurora w stanie Illinois. Jeszcze na studiach pojawiła się w filmie „Wściekłość” legendarnego Briana De Palmy, choć tylko jako statystka. Niemniej w tym samym roku zagrała w miniserialu „Kraina Przebudzenia”.

Jej przełom nadszedł wcześnie. W operze mydlanej „Tylko jedno życie” zagrała nastoletnią Tinę Lord i występowała tam aż do połowy lat 90. Wtedy jednak nagle zniknęła z telewizji. Jak wyznała, przechodziła wówczas trudne chwile związane z działaniem jej prześladowcy. Do grania wróciła w serialu „Moda na sukces” i to z tej produkcji mogą kojarzyć ją polscy widzowie. Andrea Evans pojawiła się w 150 odcinkach kultowego serialu.

Andrea Evans zmarła 9 lipca w wieku 66 lat. Aktorka i gwiazda „Mody na sukces” przez wiele lat walczyła z chorobą nowotworową. Przyczyną jej śmierci był rak piersi.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje