Odeszła w młodym wieku

Nie żyje sławna aktorka z seriali „Miasteczko Twin Peaks”, „Magnum”

10.01.2023  15:15
Nie żyje Annette McCarthy
Nie żyje Annette McCarthy Fot: Gita Kulinitch Studio/Shutterstock

Jak informuje portal WP Film, odeszła popularna aktorka teatralna, która sławę zdobyła dzięki udziałowi w serialu „Miasteczko Twin Peaks”. Annette McCarthy miała tylko 64 lata.

Wiadomość o śmierci sławnej aktorki przekazał serwis obecny w mediach społecznościowych „Bamlett and Lunny’s RIPs”, który zajmuje się przekazywaniem informacji o śmierci sławnych osób. Informację tę potwierdził jej syn, a także hollywoodzki dźwiękowiec Steve Lee i prywatnie przyjaciel aktorki.

Z ciężkim sercem muszę poinformować, że wczoraj rano nagle odeszła nasza mama. Próba wyartykułowania zakresu emocji, które dopiero zaczynamy odczuwać, byłaby daremna, a jestem pewien, że wielu może się z nimi identyfikować. (...) Chociaż zwykle unikamy publicznego dzielenia się informacjami, nasza mama miała tak wielu przyjaciół i bliskich, że nie możemy zacząć docierać do wszystkich osobiście, więc dzielimy się tą wieścią tutaj

- napisał jej syn na Facebooku.

Annette McCarthy odeszła w wieku 64 lat, lecz nie są znane żadne szczegóły dotyczące okoliczności śmierci aktorki. Niemniej zgodnie z informacjami, które aktorka zamieszczała na swoim koncie na Facebooku, cierpiała na nowotwór. To kolejna gwiazda serialu „Miasteczko Twin Peaks”, która odeszła w ostatnim czasie. Wcześniej fani opłakiwali śmierć Angelo Badalamentiego, Kennetha Welsha czy Ala Strobela.

Nie żyje Annette McCarthy

Annette McCarthy urodziła się w 1958 roku, a przed kamerą zadebiutowała w 1980 roku. Wcześniej uczyła się aktorstwa na scenach teatralnych w Nowym Jorku i Los Angeles. Nie zaczęła kariery z przytupem, grała wpierw niewielkie role w filmach i serialach. Pojawiła się m.in. w jednym odcinku serialu „Magnum” u boku Toma Sellecka.

Jej wielki przełom nadszedł w 1985 roku, gdy wystąpiła w kultowym horrorze pt. „Potwór”. Sławę przyniósł jej natomiast udział w legendarnym serialu Davida Lyncha „Miasteczko Twin Peaks”, gdzie wcieliła się w Evelyn Marsh. Później aktorka pojawiła się w niewielkiej roli w serialu „Słoneczny patrol”, a następnie zniknęła ze świata filmu i telewizji. Ceniła sobie prywatność i życie rodzinne.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na 

.

Czytaj także