18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Prawdziwa tragedia...

Nie żyje sławny aktor! Gwiazdor telewizji zmarł bardzo młodo

19.09.2023  14:08
Nie żyje Billy Miller
Nie żyje Billy Miller Fot: Martyn Jandula/Shutterstock

Nie żyje aktor sławny z udziału w serialach „Szpital miejski”, „W garniturach” czy „Żar młodości”. Billy Miller miał zaledwie 43 lata.

Nie żyje sławny amerykański aktor Billy Miller. Gwiazdor telewizji odszedł w młodym wieku 43 lat. Informację o śmierci Billy’ego Millera potwierdził jego menedżer w specjalnym oświadczeniu, które zostało przekazane w niedzielę. Aktor zmarł w piątek w Teksasie, a swoje 44. urodziny obchodziłby w niedzielę 17 września. W oświadczeniu poinformowano, że aktor zmagał się m.in. depresją maniakalną.

Trudno jest dzielić się smutnymi wiadomościami, ale wczoraj otrzymałem telefon, że zmarł mój kuzyn Billy Miller. Był synem mojej kuzynki Pat, którą bardzo kocham. Moje serce boleje nad nią, siostrą Billy'ego - Megan i wszystkimi, którzy go kochali. Zamieszczam ten wpis ku pamięci Billy'ego i ponieważ wiem, że niektórzy z was byli jego fanami - napisał kuzyn aktora Zeek Taylor.

Nie żyje Billy Miller. Kim był i gdzie grał gwiazdor telewizji?

Billy Miller urodził się 17 września 1979 roku w Grand Prairie w Teksasie. Karierę zaczynał w reklamach, a w 2007 roku dołączył do obsady popularnego serialu „Wszystkie moje dzieci”. Najbardziej znany jest z udziału w produkcjach takich, jak „Snajper”, „W garniturach”, „Szpital miejski” czy „Żar młodości”.

Obecnie nie są znane przyczyny śmierci Billy’ego Millera. Niemniej zagraniczne media przypominają, że aktor zmagał się z komplikacjami związanymi z neurologicznym zaburzeniem, na które cierpiał. Chodzi o postępujące porażenie nadjądrowe (PSP). Z tą chorobą Miller zmagał się od 2021 roku.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje