18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

„Wszyscy ludzie prezydenta”

Nie żyje sławny aktor! Informacja o śmierci była ukryta przed ludźmi

28.06.2023  10:41
Nie żyje Nicolas Coster
Nie żyje Nicolas Coster Fot: Martyn Jandula/Shutterstock

Nie żyje aktor znany z filmów „Wszyscy ludzie prezydenta” i „Wszystkie moje dzieci”. Nicolas Coster miał 89 lat i odszedł w szpitalu na Florydzie.

Córka aktora Nicolasa Costera przekazała informację o jego śmierci za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jej post został jednak ukryty i dostęp do niego mieli jedynie jej bliscy.

Dziś wieczorem w moim sercu zapanował wielki smutek. Mój ojciec aktor Nicolas Coster zmarł na Florydzie o 21:01 w szpitalu. Proszę, zainspirujcie się jego osiągnięciami artystycznymi i wiedzcie, że był prawdziwym aktorem. To wielkie szczęście mieć takiego ojca - napisała Dinneen Coster w sieci.

Niestety, nie podano zarazem przyczyny śmierci Nicolasa Costera. Wiadomo, że aktor miał 89 lat.

Nie żyje Nicolas Coster. Gdzie grał i kim był?

Nicolas Coster urodził się w Londynie jako syn Nowozelandczyka i Brytyjki, lecz dorastał w Stanach Zjednoczonych. Dopiero w wieku 16 lat wrócił do Wielkiej Brytanii, gdzie pobierał nauki w Królewskiej Akademii Sztuki Dramatycznej. Zaczynał od niewielkich ról w telewizji, lecz z czasem zyskał na popularności. Pojawił się m.in. u boku Roberta Redforda w filmie „Wszyscy ludzie prezydenta”. Wystąpił także w produkcjach „Elektryczny jeździec”, Aniołki Charliego”, Domek na prerii”, Akta Rockforda” i „Pewnego dnia”.

Coster miał dwójkę dzieci – córkę Dinneen oraz syna Iana. Jego żoną była Candace Hilligoss. Poza aktorstwem interesował się nurkowaniem. Zrobił nawet licencję i nauczał nurkowania, głównie osoby z niepełnosprawnościami.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje