18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zmarła gwiazda HBO

Nie żyje sławny aktor serialowy. Gwiazdor miał tylko 25 lat

01.08.2023  13:46
Nie żyje Angus Cloud
Nie żyje Angus Cloud Fot: jarizPJ/Shutterstock

W wieku zaledwie 25 lat odszedł aktor, który zasłynął rolą w serialu HBO „Euforia”. Angus Cloud zmarł 31 lipca.

Rodzina w oświadczeniu poinformowała, że w wieku 25 lat zmarł Angus Cloud, gwiazdor telewizji znany z serialu „Euforia” stacji HBO. Pożegnali go bliscy.

Z ciężkim sercem musimy pożegnać dziś niesamowitego człowieka. Jako artysta, przyjaciel, brat i syn Angus był wyjątkowy dla nas wszystkich pod tak wieloma względami - czytamy.

Dodano, że Angus Cloud bardzo ciężko przeżywał niedawną śmierć ojca, który odszedł zaledwie tydzień wcześniej. „Jedyny spokój przynosi nam wiedza, że Angus jest teraz ze swoim tatą, który był jego najlepszym przyjacielem. Angus otwarcie mówił o swoich problemach ze zdrowiem psychicznym i mamy nadzieję, że jego odejście będzie dla nas wszystkich przypomnieniem, że tacy ludzie nie są i nie powinni być sami w trakcie takiej walki”, pisze rodzina.

Mamy nadzieję, że świat zapamięta jego poczucie humoru, jego śmiech i miłość do ludzi. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności w tym czasie, w którym będziemy radzić sobie z tą niszczącą stratą" - czytamy dalej.

Nie żyje Angus Cloud. Kim był gwiazdor „Euforii”?

Według informacje portalu TMZ, matka Angusa zadzwoniła na pogotowie po tym, jak znalazła go nieprzytomnego i zgłosiła „prawdopodobne przedawkowanie”. Niemniej nie została wciąż podana oficjalna przyczyna śmierci chłopaka.

Angus Cloud był amatorskim aktorem, który dostał okazję zagrania w hitowym serialu HBO „Euforia” postać Fezco „Feza” O’Neilla, dilera narkotyków i zarazem przyjaciela głównej bohaterki. Na śmierć Angusa zaregowała już stacja: „Jesteśmy pogrążeni w smutku informacją o śmierci Angusa Clouda. Był niezwykle utalentowanym i kochanym członkiem rodziny HBO i „Euforii”. Przesyłamy kondolencje jego przyjaciołom i rodzinie w tym trudnym dla nich czasie”.

Jeśli przeżywasz kryzys i masz myśli samobójcze, skontaktuj się z Kryzysowym Telefonem Zaufania – 116 123 (codziennie 14-22), z Kryzysowym Telefonem Zaufania dla dzieci i młodzieży – 116 111lub z Całodobowym centrum Wsparcia dla osób w kryzysie emocjonalnym – 800 70 22 22. Eksperci czekają na Twój telefon, daj sobie pomóc.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje