18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niebezpieczne Podlasie

Tomasz Niecik chce bić za "pedalski styl"

Wojciech Kozicki
08.04.2019  09:22
Gwiazdor disco polo Tomasz Niecik ostrzega - Grajewo nie toleruje "pedalskiego stylu"
Gwiazdor disco polo Tomasz Niecik ostrzega - Grajewo nie toleruje "pedalskiego stylu" Fot: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Tomasz Niecik, czyli gwiazdor disco polo i dance, znany jest z takich hitów jak „Cztery osiemnastki”, „Tutti frutti”, „Zimny Łokieć" i „Sexiaste koleżanki”. Jak często podkreśla, pochodzi z Grajewa. Jego kontrowersyjna wypowiedź uczyniła z niego prawdopodobnie największą antyreklamę tej miejscowości i całego regionu.

Tomasz Niecik kocha Grajewo, a Grajewo nie kocha... zniewieściałych mężczyzn. "Wokalista" opowiedział w wywiadzie dla przeambitni.pl, że tamtejsi mężczyźni to wyjątkowo charakterne „scyzoryki”. Nie tolerują „stylu pedalskiego”, który można spotkać w Warszawie. Chodzi m.in. o facetów noszących rurki lub obcisłe ciuchy. Okazuje się, że w Grajewie taki osobnik byłby skazany na wizytę u ortopedy.

U nas nie ma czegoś takiego. W naszym mieście jakby taki gościu wyszedł to automatycznie od razu bomba bomba bomba. Nawet nie byłoby tłumaczenia - ostrzega Niecik mężczyzn lubiących obcisłe stroje. (przeambitni.pl)

Terminator z Podlasia

Sam magister Tomasz Niecikowski mógłby dla takiej osoby być niebezpieczny. Jak przyznał, „propaguje zdrową żywność i trenuje od wieków”. Uważa, że umiałby zadać bolesne ciosy, nawet jeśli sam również by oberwał. O tym, że nerwy go ponoszą, przekonali się widzowie programu "Agent Gwiazdy". Poznali wtedy słynne hasła Niecika "jak masz wąty, idź do ortodonty" i "dałaś du*y za talerz zupy". Niecik chwalił się, że gdyby uderzył jednego z uczestników, to ten "przez tydzień nie obudziłby się ze śpiączki".

Niecik już wielokrotnie podkreślał swoje przywiązanie do regionu. Stworzył nawet utwór „Podlasiak” i miał nadzieję, że będzie to nieoficjalny hymn regionu. Prezentując go na YouTube dodał komentarz z błędem ortograficznym.

Mówta, co chceta jestem z Grajewa. Tutaj mam wszystko, nic mi nie trzeba. Zapraszam ludzie do mej mieściny. Poczujesz smak adrenaliny – śpiewał Niecik w piosence „Grajewo”.

podlasiak
Czytaj także