18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nagły zwrot akcji?

Niedawno Cichopek i Kurzajewski się rozstali. Potwierdziły się kolejne przykre plotki

23.08.2023  13:48
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski - plotki
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski - plotki Fot: Instagram katarzynacichopek

Niedawno ogłoszono, że Cichopek i Kurzajewski rozstali się na krótki czas, gdy Kasia wyjechała na wakacje. Teraz dochodzą do nas doniesienia, że być może nie remontuje razem z Maciejem swojego mieszkania.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski rozstali się na krótki czas, ponieważ Kasia pojechała na wakacje ze swoimi dziećmi. Wszystko jest jednak w jak najlepszym porządku, a przynajmniej tak się wydaje – bowiem Paulina Smaszcz, była żona dziennikarza, twierdzi, że ważna część ich życia to tylko iluzja na potrzeby mediów. O co chodzi?

Paulina Smaszcz rozpoczęła swoją potężną ofensywę i rozpoczęła festiwal żalenia się w mediach społecznościowych. Jej zdaniem w jej dawnym domu, w którym teraz mają mieszkać popularne „Kurzopki”, nie ma żadnego remontu.

Potwierdziły się przykre plotki o Kasi Cichopek? Paulina Smaszcz zabrała głos

Paulina Smaszcz, słusznie określana mianem kobiety-petardy, przybrała bojowe barwy i rozpoczęła swój szturm na Instagramie. Jej zdaniem w Starej Miłosnej nie trwa żaden remont.

W domu rodzinnym w Starej Miłośnie nie ma żadnego remontu i nigdy go nie było. Konkubina bez wahania mieszkania w naszym rodzinnym domu, śpi w moim łóżku, nawet na tym samym materacu, je z moich talerzy i kąpie się w mojej wannie. Brak wstydu, brak mózgu czy brak klasy? - czytamy wpis Smaszcz.

Pani Paulina prawdopodobnie poczuła się sprowokowana do ataku ostatnimi wspólnymi wakacjami legendarnych „Kurzopków”. Wybrali się oni na wakacje na grecką wyspę Leros. „Konkubiny jeżdżą na wakacje z obecnymi facetami, w miejsca, gdzie on spędzał przez wiele lat wakacje ze swoją rodziną, swoimi dziećmi, gdzie deklarował miłość, wierność i oddanie na zawsze. To trend, czy wzorce?”, pisze kultowa kobieta-petarda.

Te doniesienia są absolutnie wstrząsające i nie wiemy już komu wierzyć!

Jednakże plotki te potwierdza tygodni "Rewia", pisząc, że "Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski już pod jednym dachem".

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje