18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przykra wieść

Niemcy w żałobie. Nie żyje sławny aktor Gallinowski, zmarł młodo

30.03.2023  17:00
Nie żyje Robert Gallinowski
Nie żyje Robert Gallinowski Fot: Justyna Walak/Shutterstock

Nie żyje 53-letni niemiecki aktor Robert Gallinowski. Jak pisze portal WP Film, jego śmierć była niespodziewana i nic nie wskazywało na to, że może dojść do tragedii.

Niemieckie media podają informację o śmierci sławnego niemieckiego aktora Roberta Gallinowskiego. Jego śmierć jest niespodziewana, a aktor miał zaledwie 53 lata. Jeszcze kilka dni wcześniej publikował regularnie treści na Instagramie i nic nie wskazywało na to, że może wkrótce dojść do tragedii. Informację o śmierci Roberta Gallinowskiego przekazał jego agent do niemieckiej agencji prasowej.

Robert Gallinowski określany jest w lokalnych mediach jako charyzmatyczny aktor. W swojej karierze wcielał się głównie w silne postacie. Obecnie nie są znane przyczyny śmierci 53-letniego aktora.

Nie żyje Robert Gallinowski. Niemiecki aktor miał 53 lata

Roberta Gallinowskiego pożegnała reprezentująca go agencja Agentur Vogel.

Och, Robercie. Będziemy za tobą tęsknić

- napisano na ich stronie internetowej.

Zmarły przedwcześnie aktor urodził się w 1969 roku w Akwizgranie, a zadebiutował w 1993 roku na scenie berlińskiego teatru. Łącznie wystąpił w ponad siedemdziesięciu produkcjach filmowych i telewizyjnych. Pojawiał się też w słuchowiskach radiowych. Poza tym zajmował się poezją i malarstwem. Jego żoną do 2016 roku była aktorka Dagmar Manzel.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na 

.

Czytaj także