Zaskoczeni?

Nieznane zdjęcie Sławomira. Na własnym ślubie wyglądał osobliwie

18.08.2019  15:53
Nieznane zdjęcie Sławomira. Na własnym ślubie wyglądał osobliwie
Nieznane zdjęcie Sławomira. Na własnym ślubie wyglądał osobliwie Fot: Mateusz Jagielski/East News

Sławomir i jego żona Kajra szturmem wdarli się do show-biznesu. Choć występują razem na scenie, rzadko opowiadają o życiu prywatnym. Postanowili jednak zaskoczyć swoich fanów. 

Na Instagramie Kajry pojawiło się wyjątkowe zdjęcie. Widzimy na nim ją i Sławomira w dniu ich ślubu. Para wielokrotnie opowiadała, że pobrała się bo wielu latach przyjaźni, niezwykle świadomie i wcale nie połączyła ich miłość od pierwszego wejrzenia.

Sławomir na własnym ślubie wyglądał... osobliwie!

Teraz są szczęśliwi, odnieśli ogromny, zawodowy sukces, a ich kawałki śpiewa cała Polska. Do tego mają małego synka, który jest ich oczkiem w głowie. Nic dziwnego, że mając tak szczęśliwe życie, z rozrzewnieniem wspominają moment, w którym się ono rozpoczęło.

Jak widać, nawet na swoim ślubie Sławomir wyglądał osobliwie. Wydawać by się mogło, że zanim rozpoczął wielką karierę jako TEN Sławomir, prywatnie nie przypominał gwiazdy rock polo. Jak się okazuje - piosenkarz był wierny temu wizerunkowi, zanim stał się on modny.

Kajra zaś zdecydowanie wyglądała uroczo, jednak w jej przypadku wygląd nie jest raczej zaskoczeniem. Postawiła na skrajnie klasyczny wizerunek. Podobają się Wam w takiej odsłonie? 

Przeczytaj więcej
Komentarze