Pies z ludzką twarzą. Twierdzą, że wygląda jak Ed Sheeran

Redakcja
14.03.2018  13:04
Pies z ludzką twarzą
Pies z ludzką twarzą Fot: Reddit.com/emceegrath

Niektórzy podejrzewają, że to sprawka właścicielki.

Pies to podobno najlepszy przyjaciel człowieka. A co jeśli nawet wygląda jak człowiek? Hitem internetu stał się roczny szczeniak o niezwykłym pysku. Jak podaje huffingtonpost.com, przypomina ludzką twarz.

Yogi to pies rasy Shih-poo. Jest krzyżówką pudla i Shin Tzu. Chociaż można pomylić go z człowiekiem, to ma typową psią naturę.

To bardzo rozrywkowy i energiczny psiak. Ciągle chce się bawić piłką i nadstawia brzuch do głaskania – powiedziała jego właścicielka Chantal Desjardins. (huffingtonpost.com)

Nie brakuje internautów, którzy nie wierzą, że pies może tak wyglądać. Oskarżają właścicielkę o majstrowanie w edytorze graficznym. Sian Welby porównała go nawet do aktora Zacha Galifianakisa. Zasugerowała, by zrobić testy DNA.

O psie zrobiło się głośno, gdy znajomy Desjardins opublikował jego zdjęcie w internecie. Trafiło do serwisu reddit.com.

Pies, Ed Sheeran i mózg

Desjardins odpiera zarzuty. Twierdzi, że Yogi naprawdę tak wygląda. Internauci nie dają jednak za wygraną i nadal porównują psa ze sławnymi postaciami. Ryan Broderick uznał, że zwierzę ma spojrzenie jak aktor Jake Gyllenhaal. Użytkownik Cantrell porównał go do Eda Sheerana.

Pies jest psem, a w tym wypadku odzywa się raczej ludzka natura. Umysł płata figle. Badacze sugerują, że mózg człowieka kojarzy po prostu duże oczy i okrągłe policzki z dzieckiem. 

To nie pierwszy przypadek, gdy zwierzę przypomina człowieka. W malezyjskim stanie Pahang na Półwyspie Malajskim sfotografowano włochate stworzenie o ludzkiej twarzy. Wyjaśniono, czym było naprawdę.

Ten pies ma ludzką twarz – napisała na swoim Twitterze gwiazda telewizyjna Ellie Hall.

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Zagłosuj

Czy pies Yogi przypomina Eda Sheerana?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze