18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wprawiła wszystkich w osłupienie

Nosowska pokazała okładkę „Pani” bez retuszu

25.04.2019  12:25
Nosowska pokazała się bez makijażu
Nosowska pokazała się bez makijażu Fot: Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Katarzyna Nosowska jest jedną z bohaterek najnowszego numeru magazynu „Pani”. Ale nie spodobał jej się retusz, jakiemu poddano jej twarz. Pokazała więc zdjęcie bez niego.

Od wczoraj w sieci obserwować możemy burzę wokół nowej okładki „Pani”, na której pojawiły się Krystyna Janda, Martyna Wojciechowska i Katarzyna Nosowska. Wizerunek bohaterek został jednak mocno „podrasowany”, co nie przypadło do gustu m.in. Katarzynie Nosowskiej.

Nosowska bez retuszu

W ramach protestu wobec tego, co zrobili graficy ze zdjęciami Krystyny Jandy, Martyny Wojciechowskiej i Katarzyny Nosowskiej, ta ostatnia postanowiła pokazać jak wygląda naprawdę. Okładka najnowszego magazynu „Pani” została wyretuszowana, więc piosenkarka znalazła odważnego grafika, który na jej przerobione zdjęcie nałożył zdjęcie Nosowskiej bez makijażu. Efekt jest niesamowity!

„Uwaga! Odretuszowanie”

Swoją, odretuszowaną wersją okładki Nosowska podzieliła się na Instagramie. Tam też skomentowała w odpowiedni sposób dzieło grafików pracujących nad zdjęciami bohaterek magazynu.

Zadaj sobie pytanie, czy tego właśnie Chcesz? Czy o takie okładki walczyli nasi pradziadowie? :) – napisała

Fani komplementują Nosowską

Ten gest i odwaga piosenkarki została doceniona przez fanów, którzy licznie chwalili jej postawę.

Odretuszowana przykuwasz zdecydowanie najbardziej uwagę kradniesz okładkę, kradniesz show – czytamy w jednym z komentarzy

Obok pojawiły się też komentarze innych gwiazd rodzimego show biznesu. Zdjęcie Nosowskiej skomentowała m.in. Małgorzata Kożuchowska czy Paulina Młynarska. W obu przypadkach był to komentarz wyrażający uznanie dla piosenkarki. Z kolei Karolina Korwin Piotrowska zostawiła pod zdjęciem wymowne „Dlaczego Wam to zrobili?”.

Czytaj także
Przeczytaj więcej