18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Oł maj gad...

Nosowska przed sądem. Derpienski chce 50 mln odszkodowania

Wojciech Kozicki
12.07.2023  20:31
Reklama Alpro z Katarzyną Nosowską na Instagramie i kontrowersyjna parodia? Caroline Derpienski pozywa Danone
Reklama Alpro z Katarzyną Nosowską na Instagramie i kontrowersyjna parodia? Caroline Derpienski pozywa Danone Fot: Pawel Wodzynski/East News

Katarzyna Nosowska reklamowała mleko i... mleko się rozlało. Caroline Derpienski zapowiada pozwanie do sądu firmy Danone. Celebrytka uważa, że zostały naruszone jej dobra osobiste i padła ofiarą mowy nienawiści. Żąda gigantycznego odszkodowania.

Katarzyna Nosowska reklamując napój roślinny Alpro na Instagramie podbiła internet. Serca Caroline Derpienski zdecydowanie nie podbiła. Samozwańcza gwiazda zapowiada kroki prawne i domaga się odszkodowania. Twierdzi, że reklama z Nosowską naruszyła jej dobra osobiste. Słynny adwokat zmiażdżył jej żądania, ale...

Caroline Derpienski chce odszkodowania. Nosowska i mowa nienawiści

Caroline Derpienski uważa, że w reklamie napoju roślinnego Alpro z Nosowską „zostały przekroczone normy i nie powinno być przyzwolenia na tego typu praktyki dla celów komercyjnych". W oświadczeniu napisała o „wykroczeniu poza sferę dozwolonej satyry i konwencji żartu”. Hmm, czy w takim razie ktoś powinien pozwać celebrytkę za jej medialną karierę i wizerunek?

Treść i forma reklamy wypełnia przesłanki czynu nieuczciwej konkurencji, jest sprzeczna z zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami, a także ze zwyczajnym poczuciem przyzwoitości. Stanowi przejaw hejtu, mowy nienawiści oraz gaslightingu- oświadczyła Caroline Derpienski. (Plejada)

Caroline Derpienski zamiarza domagać się przed sądem rekompensaty finansowej. Chce 50 milionów złotych! Zapewniła, że przeznaczy je na wskazany przez nią cel społeczny. Nie wątpimy, że na pewno nie wzięłaby tej kasy dla siebie. Dla gwiazdy z Miami to zapewne niewiele i tyle to warta jest jej pidżama...

Derpienski zapewne nie wie kim jest Katarzyna Nosowska, bo jest zbyt zajęta liczeniem dolarów. Powinna wiedzieć, że dorobek artystyczny Nosowskiej, jej muzyka i teksty piosenek, to jak swoją sztuką wychowała pokolenia, jest warte znacznie więcej wart niż marne 50 baniek.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

logo Tu się dzieje