Big Brother

Druga Frytka, blachara. Współlokatorzy nie lubią nowej uczestniczki?

04.04.2019  20:59
Big Brother. Współlokatorzy nie lubią Magdy?
Big Brother. Współlokatorzy nie lubią Magdy? Fot: TVN/Printscreen

W domu Wielkiego Brata w końcu jest szansa na chwilę poruszenia. Widzowie wybierają najbardziej leniwych, do willi wchodzi Joanna Jędrzejczyk, a wszyscy mówią tylko o jednym - nowej uczestniczce.

Magda pojawiła się w domu Wielkiego Brata i budzi wiele emocji. Niestety dla niej - raczej negatywnych. Zupełnie pozytywnie wypowiada się o niej tylko Igor, który notabene, wpadł chyba dziewczynie w oko. Zresztą - jak zauważają pozostali uczestnicy - dwójka chyba ma się ku sobie i do siebie pasuje.

Magda to nowa Frytka?

Okazuje się, że Magda nie wzbudza wśród współlokatorów zbytniej sympatii. Klaudia stwierdziła, że jest strasznie głośna, a na dłuższą metę może to być strasznie męczące. W rozmowie z Łukaszem przyznała też, że jak dla niej (a jest lesbijką) dziewczyna jest totalnie nieatrakcyjna.

Również Kasia nie ma zbyt dobrego zdania o nowej koleżance. "Nie ma dobrego zdania" to wręcz miło powiedziane. Katarzyna dla Magdy była wyjątkowo ostra. Orzekła, że nowa uczestniczka, to nowa Frytka. "Typowa blachara" z tipsami, tapetą i tlenionymi włosami. Na koniec - w rozmowie z Wielką Siostrą dodała, że ciekawa jest, czy dziewczyna ma do powiedzenia cokolwiek, poza mówieniem o krowach.

Leń w domu

Ale dostało się i samej Kasi. Dziewczyna miała proste zadanie - przypilnować, by wielka klepsydra nie przesypała się do końca i w ostatniej chwili przekazać ją kolejnej osobie. Miała, więc jak gdyby nigdy nic poszła spać i rano musiała mierzyć się z opinią najbardziej butnej i leniwej uczestniczki.

Big Brother

Joanna Jędrzejczyk daje wycisk

Co poza tym? Kolejny dzień w domu Wielkiego Brata dobiega końca, a dzień ten... nie był pełen emocji. Nawet Joanna Jędrzejczyk nie dała rady rozruszać akcji, choć jej pojawienie się w willi mogło dać nadzieję.

Znana polska bokserka wzięła uczestników show z zaskoczenia. Nagle pojawiła się w ich willi i zorganizowała im trening. Polał się pot, ale o większych emocjach raczej nie było mowy. Może to po prostu "urok" ekipy nowego Big Brothera?

Joanna Jędrzejczyk w Big Brother
Przeczytaj więcej
Komentarze