18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

O włos od stylistycznej wtopy...

Nowa fryzura Cichopek! Czy jej stylista woła o pomoc?

Wojciech Kozicki
13.01.2023  18:30
Nowa fryzura Kasi Cichopek. Te włosy to największy hit TVP?
Nowa fryzura Kasi Cichopek. Te włosy to największy hit TVP? Fot: TRICOLORS/East News

Kasia Cichopek i zaskakująca zmiana wizerunku. Na Instagramie możemy już podziwiać nową fryzurę Kasi Cichopek. Niestety, ta metamorfoza nie wszystkim fanom Kasi przypadła do gustu. A może Cichopek po prostu bierze nas pod włos?

Kasia Cichopek w mediach to ostatnio Marcin Hakiel, rozwód, związek z Kurzajewskim… ale jest już nowa afera! No, może raczej „aferka”, ale w mediach społecznościowych zawrzało jak pod niedzielnym rosołem. Kasia Cichopek na Instagramie pokazała nową fryzurę. Nie wszystkim się spodobało…

Nowa fryzura Kasi Cichopek. Internauci dzielą włos na czworo

W komentarzach pod zdjęciem można znaleźć liczne krytyczne uwagi pod adresem Katarzyny Cichopek. Niektórzy twierdzą, że gwiazda „Pytania na śniadanie” i „M jak miłość” użyła stanowczo za dużo lakieru do włosów.

Bardzo zniszczone włosy. Jakieś takie spalone? - skomentowała jedna osoba pod zdjęciem.

Katarzyna Cichopek zaprezentowała nową fryzurę z okazji nowej edycji programu „You can dance” w TVP. Czy jednak byłej żonie Marcina Hakiela pasują wyprostowane włosy?

Życie nie jest proste, więc niech chociaż włosy będą proste…

Czytaj także