18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kopia czy inspiracja?

Nowa piosenka Węgiel to plagiat? Jest afera!

Wojciech Kozicki
01.03.2023  14:57
Nowa piosenka Roksany Węgiel "Miasto" to plagiat Bad Memories?
Nowa piosenka Roksany Węgiel "Miasto" to plagiat Bad Memories? Fot: TRICOLORS/East News

Roksana Węgiel, nowa płyta, nowy singiel i… afera! Piosenka „Miasto” Roxie to plagiat? Młoda polska gwiazda znowu krytykowana w internecie.

Nie ważne ile lat ma Roksana Węgiel, ile ma wzrostu i ile zarabia. Liczy się to kim jest, a zgodnie z tytułem piosenki „Anyone I want to be”, pragnie być kim chce. A teraz najwyraźniej pragnie być naczelną polską… skandalistką? Coraz ostrzejszy wizerunek, skąpe stroje i odważne zdjęcia,  pikantne rapsy, związek z Kevinem Mglejem, który jest już ojcem, a to dopiero początek. Teraz Roxie została oskarżona o plagiat. Jej nowy singiel „Miasto” to plagiat?

Roskana Węgiel krytykowana. Nowa piosenka to plagiat?

Płyta „13+5” Roksany Węgiel to same przeboje i hity? Roxie na singiel wybrała piosenkę „Miasto”. Fani w komentarzach piszą, że nowa piosenka Roksany Węgiel jest bardzo podobna do „Bad Memories”.

A może po prostu Roksana Węgiel użyła gotowych sampli z popularnych piosenek? Na razie Roxie nie komentuje afery.

Jestem przyzwyczajona do mojej jasielskiej ciszy, której zdarza mi się szukać między blokami. Metropolia zmienia perspektywę szczególnie pełnoletniej dziewczynie. Miasto dało mi swobodę, ale też przytłoczyło mnie swoimi dźwiękami  - opowiedziała Roksana Węgiel o nowej piosence.

Przypominamy, że Roksana Węgiel już wcześniej mierzyła się z oskarżeniami o plagiat. O plagiat kiedyś została również posądzona Viki Gabor.

Źródło: Radio ZET

Roksana Węgiel - Miasto - nowa piosenka i singiel

logo Tu się dzieje