18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co na to Maciej?

Nowa praca Cichopek. Robota jak w bajce!

Wojciech Kozicki
30.11.2022  19:46
Cichopek i nowa praca w dubbingu. Jej głos zabrzmi w bajce
Cichopek i nowa praca w dubbingu. Jej głos zabrzmi w bajce Fot: Pawel Wodzynski/East News

Katarzyna Cichopek i nowa praca! Tym razem pchnie do przodu swoją karierę aktorską i zagra w dubbingu. Jej głosem przemówi Nocna Wróżka w bajce „Kierunek Księżyc”.

Polski dubbing wzbogacił się o kolejny miły i ciepły kobiecy głos. Kasia Cichopek to już nie tylko „M jak miłość”. Na Facebooku ujawniła, że wcieli się w Nocną Wróżkę w bajce „Kierunek Księżyc”. Jej fani zapewne szturmem ruszą do kin już w premierę zaplanowaną na drugiego grudnia.

Cichopek i nowa rola. D jak dubbing

Kasia Cichopek na Facebooku pokazała jak pracowała nad dubbingową rolą w animacji. Trzeba przyznać, że ze słuchawkami na uszach wygląda zjawiskowo. Ujawniła również, że do przyjęcia tej roli namówiła ją córka Helenka.

Moja postać jest zapominalska, śmieszna, chce pomóc, ale różnie to wychodzi. Jest to piękny, przygodowy film dla dzieci, film, który pokazuje siłę przyjaźni, walkę dobra ze złem. Jest kolorowy, zabawny, po prostu piękne kino familijne. Serdecznie Wam polecam. Tym samym spełniłam marzenie mojej córci – napisała Cichopek na Facebooku.

Skąd Kasia Cichopek ma na to czas? Pracuje przecież w TVP, rozwija swój związek z Kurzajewskim, podobno szukają wspólnego domu, a do tego ujawniono plotaski, że starają się o unieważnienie małżeństwa kościelnego, by wziąć drugi ślub kościelny.

Czytaj także