18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Doigrał się?

Nowe informacje ws. Durczoka. Badania toksykologiczne i pistolet

05.08.2019  10:03
Nowe informacje ws. Durczoka. Badania toksykologiczne i pistolet
Nowe informacje ws. Durczoka. Badania toksykologiczne i pistolet Fot: TRICOLORS/East News

Wypadkiem, który pod wpływem alkoholu spowodował Kamil Durczok, emocjonowało się wiele osób. Teraz wyszły nowe fakty w sprawie - był dziennikarz najwyraźniej się doigrał.

Kamil Durczok wypadkiem spowodowanym pod wpływem alkoholu poważnie zaszkodził sobie wizerunkowo. Generalnie z jego autoprezentacją nie było dobrze już od bardzo długiego czasu, ale tym razem opinia publiczna szybko mu nie wybaczy.

Były dziennikarz TVN-u miał 2,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu w chwili spowodowania wypadku. Jak sam twierdził - czuł, że mógł jechać.  Udało mu się z resztą przejechać naprawdę spory dystans, zanim doprosił się problemów.

Nowe fakty w sprawie Kamila Durczoka

W sprawie Durczoka jest bardzo wiele niejasności i wciąż na jaw wychodzą nowe fakty. Między innymi wszystkimi wstrząsnęła wieść, że Durczok wcale nie jechał sam, ale podobno towarzyszyła mu tajemnicza 20-latka, która zbiegła z miejsca wypadku. Do tej pory nie potwierdzono tej informacji. Potem padały pierwsze słowa o tym, że były prezenter przewoził w swoim BMW broń. 

Pojawiły się nowe informacje w sprawie tego wypadku. Prokuratura Okręgowa w Piotrkowie Trybunalskim skierowała już do sądu zażalenie na decyzję o niearesztowaniu Kamila Durczoka. Teraz wszystko zależy od wyników badań toksykologicznych, które poznamy dopiero po 10 sierpnia - dowiemy się wtedy, czy w organizmie sprawcy poza alkoholem były również narkotyki. 

Nieoficjalnie ustalono, że dziennikarz faktycznie przewoził broń, która znajdowała się w metalowej kasetce. Durczok ma szczęście - na nią akurat posiadał ważne pozwolenie, więc nie będzie miał dodatkowych problemów z jej powodu. 

Na ten moment zarzuca się Durczokowi sprowadzenie bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym, którego dopuściła się osoba będąca w stanie nietrzeźwości, oraz kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. 

Myślicie, że wygrzebie się z tego kryzysu wizerunkowego? Szkoleń już raczej nie poprowadzi...