18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Reality show z Dodą

Nowy program Dody. Sporo odsłoni w Polsacie

Wojciech Kozicki
09.06.2023  10:13
Nowy program Dody w Polsacie. Reality show „Doda. Dream Show”
Nowy program Dody w Polsacie. Reality show „Doda. Dream Show” Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Doda dostanie nowy program w Polsacie. Dorota Rabczewska i Polsat potwierdzają premierę nowego reality show. „Doda. Dream Show” przebije randkowy hit „Doda. 12 kroków do miłości”?

Doda wraca do Polsatu i dostanie nowy program. Polsat, Rochstar i Rabczewska poinformowali, że ruszają zdjęcia do formatu „Doda. Dream Show”. W nowym programie poznamy nie tylko życie prywatne Dody, ale też sekrety polskiego show biznesu?

Program „Doda. Dream Show” będzie poniekąd dokumentem o życiu Dody. Kamery będą towarzyszyły Dodzie przez kilka miesięcy podczas przygotowań do koncertów. Stacja zapowiada, że fani Dody poznają jej przyjaciół i współpracowników, a także zobaczą jak pracuje.

Nowy program Dody w Polsacie. "Doda. Dream Show"

Premiera nowego programu Dody zapowiedziana jest na jesień. Jak ujawnia Plejada, reality show "Doda. Dream Show" będzie powstawał m.in. w domu Dody, na sali treningowej, sali tanecznej, w studiu czy w hali, w której będzie grać koncert. Fani Dody w mediach społecznościowych mają mieć wpływ na przebieg programu, wchodząc w interakcje z gwiazdą.

Wiadomo również, że fani Dody będą mogli też brać udział w konkursach, w których do wygrania będą m.in. bilety na koncerty. Program "Doda. Dream Show" będzie się składał z ośmiu 44-minutowych odcinków. Reżyserem jest Michał Majak, który razem z Pascalem Litwinem pracował przy programie "Doda. 12 kroków do miłości".

Hot news! Rozpoczynamy zdjęcia do nowego programu „Doda. Dream Show” Tym razem kamery będą towarzyszyć artystce przez niemal cztery miesiące, podczas których będziemy obserwować przygotowania do serii koncertów. Widzowie poznają współpracowników i przyjaciół Dody, zobaczą ją w pracy i w życiu prywatnym. Efekty już jesienią w Polsacie

- podali Doda i Polsat na Facebooku.

Poprzedni program Dody w Polsacie ”Doda. 12 kroków do miłości” okazał się hitem, a oglądalność wystrzeliła w kosmos. Kontrowersje wzbudził jednak finałowy odcinek i zakończenie. Okazało się, że Doda oszukała uczestników, bo szukając miłości w reality show, miała już partnera. Jej serce skradł bowiem Dariusz Pachut.

"Doda. Dream Show”to nowy i jedyny format typu doku-reality poświęcony codziennemu życiu gwiazdy podczas organizacji koncertu muzycznego. Zobaczymy jak radzi sobie z problemami, które wynikają przy przygotowywaniu tak ogromnego przedsięwzięcia, jak godzi życie artystyczne z życiem prywatnym, jak funkcjonuje w sytuacjach ekstremalnego stresu" 

- mówi Pascal Litwin, producent kreatywny z ramienia Polsatu. (Plejada)

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

logo Tu się dzieje