To będzie szatańska edycja

Nowy "Taniec z Gwiazdami". Znamy już uczestników

09.07.2019  12:00
Taniec z gwiazdami - nowa edycja, nowi uczestnicy - kto pojawi się na parkiecie?
Taniec z gwiazdami - nowa edycja, nowi uczestnicy - kto pojawi się na parkiecie? Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

„Taniec z Gwiazdami” najwyraźniej nie może narzekać na oglądalność, bo program powróci, będzie nowa edycja. Znani są już nawet pierwsi uczestnicy show Polsatu.

Jeszcze nie wszyscy doszli do siebie po tym, co robiła na parkiecie Justyna Żyła, a „Taniec z Gwiazdami” już wraca. Potwierdzono, że będzie jubileuszowa 10. edycja w Polsacie, a Pudelek ujawnił nawet, kto zatańczy w nowych odcinkach. Najwidoczniej są w Polsce jeszcze jakieś gwiazdy i celebryci, chociaż niektórym pewnie się wydaje, że ich limit został wyczerpany.

Taniec z gwiazdami - nowi uczestnicy

Jak na razie wiadomo, że na udział w programie zgodzili się Reni Jusis, zawodnik KSW Akop Szostak, zwycięzca Masterchefa Damian Kordas, wnuczka Leszka Millera Monika Miller, influencerka Magda Bereda oraz Barbara Kurdej-Szatan. Ta ostatnia będzie miało wyjątkowo trudne zadanie, bo glamour.pl donosi, że w programie weźmie udział też jej mąż Rafał Szatan. Szykuje się wojna domowa?

Nina Terentiew zrobiła niespodziankę fanom programu, którzy sądzili, że na nowe odcinki tanecznego show będą musieli znów czekać aż do wiosny. Tym razem „Taniec z gwiazdami” trafi już do jesiennej ramówki.

Ostatnio program wygrali Joanna Mazur i Jan Kliment. Do kogo waszym zdaniem tym razem trafi kryształowa kula?

Przeczytaj więcej
Komentarze