"Ty mała znów zarosłaś". Sławomir kosi w nowym teledysku

Redakcja
20.03.2018  11:28
SŁAWOMIR gwiazda Rock Polo
SŁAWOMIR gwiazda Rock Polo Fot: youtube.com / SŁAWOMIR gwiazda Rock Polo

Fani gwiazdy rock polo są zachwyceni. 

"Ty mała znów zarosłaś" brzmi tytuł piosenki, do której teledysk zadebiutował w poniedziałkowy wieczór w serwisie YouTube. Jak podaje wp.pl, samozwańczy gwiazdor rock polo już ma powody do świętowania.

Nowy hit Sławomira jest utrzymany w stylistyce amerykańskiego country. Podobnie jak „Miłość w Zakopanem”, ma bardzo prostą melodię, która bez wątpienia ma szansę wpaść Polakom w ucho. W ucho może im też wpaść dość erotycznie nacechowany tekst piosenki.

ZOBACZ TEŻ: Sławomir zdetronizował Martyniuka. Za „Miłość w Zakopanem” buduje dom

Autorem słów jest w końcu znany z frywolnego poczucia humoru Sławomir. To, czego można się po tekście spodziewać, zapowiada zresztą dwuznaczny tytuł. Teoretycznie jednak piosenkarz śpiewa wiosennych powiewach wiatru i koszeniu traw.

Ty mała znów zarosłaś, mała znów zarosłaś / Zapachniałaś, zajaśniałaś tak jak wiosna / Ty mała znów zarosłaś, mała znów zarosłaś / I do tego ja znalazłem w tobie osta

Przyznam szczerze, że mam wprawę / I przeczochram ci murawę / Długość trawy idealna na dwa palce / Kretowiska w zieleń zmienię / i posypię je nasieniem / A na koniec cię przejadę moim walcem

Wygląda na to, że Sławomir Zapała z żona Magdaleną Kajrowicz po raz kolejny „zadziałali tak, że czuć piniądz”. Utwór ma szansę stać się następnym wielkim hitem. W ciągu zaledwie kilkunastu godzin klip odtworzono ponad pół miliona razy. Internauci zgodnie wróżą piosence wielki sukces i podkreślają, że Sławomir jest dobry na każdą porę roku: "Ni mom hektara" - hit lata, "Miłość w Zakopanem" - hit zimy.  A to będzie hit wiosny.

Zobacz teledysk "Ty mała znów zarosłaś":

Zagłosuj

Co sądzisz o "Ty mała znów zarosłaś"?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze