18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

„Ktoś musi być odważny”

Oho! Gosia Andrzejewicz widziała UFO, pokazała DOWÓD! [WIDEO]

04.11.2022  15:50
Gosia Andrzejewicz ma dowód na istnienie kosmitów
Gosia Andrzejewicz ma dowód na istnienie kosmitów Fot: Marko Aliaksandr/Shutterstock, Paweł Wodzyński/East News

Gosia Andrzejewicz zdecydowała się nie ukrywać bezcennych dowodów na istnienie kosmitów. Na swoim Instagramie opublikowała szokujące nagranie. „Ktoś musi być odważny”, napisała, być może w obawie przed zemstą za ujawnienie tak wrażliwego materiału…

Ja dziś nie zasnę, to pewne. Wszystko z powodu Gosi Andrzejewicz, która odważyła się opublikować szokujący materiał wideo przedstawiający latający nad Warszawą statek kosmiczny. Brrr, mrozi krew w żyłach! Czemu nas obserwują? Czego oni chcą, do jasnej anielki?! Niedawno pisaliśmy nawet o ostrzeżeniach naukowców, ale tego już za wiele…

Gosia Andrzejewicz cieszyła się niegdyś w Polsce wielką sławą dzięki swym pięknym utworom. Wciąż wydaje muzykę – zaledwie kilka dni temu wydała nowy wspaniały singiel. To wydarzenie przyćmiło jednak jej bliskie spotkanie trzeciego stopnia.

Gosia Andrzejewicz widziała UFO. Odważyła się opublikować dowód

Podczas niedawnego pobytu w warszawskim hotelu Gosia Andrzejewicz zoczyła kosmitów latających po niebie jak gdyby nigdy nic. Wszystko nagrała, lecz wpierw nie chciała tego publikować. Dopiero po czasie znalazła odwagę potrzebną do podzielenia się tak wrażliwym materiałem, który wszak może ściągnąć na nią gniew kosmitów.

Długo się zastanawiałam, czy to publikować… Jednak uznałam, że nie będę tego trzymać w tajemnicy… Do odważnych świat należy. Kilka dni temu w centrum Warszawy z mojego pokoju hotelowego nagrałam niezidentyfikowany obiekt latający… Jak myślicie, co to było?

- dopytywała o zidentyfikowanie niezidentyfikowanego obiektu latającego.

Dodała także, że wystraszyła się tego statku kosmicznego.

Może ktoś z Was też wtedy był w centrum Warszawy i to nagrał… Powiem Wam, że jak to COŚ przeleciało obok mojego okna, to się przestraszyłam, ale mimo wszystko postanowiłam nagrać ten obiekt, aby mieć jakiś dowód… Jak myślicie, co to jest?

- napisała w opisie nagrania.

Rozpoczęto identyfikację

Internauci ruszyli Gosi z pomocą. Niektórzy pisali, że to reklamówka, inni, że dron lub balonik. Gosia jednak zbywała ich trywialne propozycje, pisząc, że reklamówka nie ma własnego napędu, a dron ma „śmigiełka”.

Część komentujących jednak zgodziło się z 38-letnią kobietą, że udało jej się nagrać UFO nad Warszawą. „Było do przewidzenia, że część osób będzie próbowała Cię przekonać, że to, co widziałaś, nie jest tym, co widziałaś. Najważniejsze, że ty wiesz”, napisała ufologiczna sojuszniczka. Gdy inna internautka podziękowała za dowód wideo, Gosia odparła, że „ktoś musi być odważny”.

Dowód na istnienie UFO znajdziecie poniżej!

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także