18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Komu to przeszkadza?

Ola Żebrowska pokazała nagą pierś. „Czy może się Pani zasłonić”?

03.08.2023  09:28
Ola Żebrowska nago
Ola Żebrowska nago Fot: Artur Zawadzki/REPORTER, Instagram olazebrowska

Aleksandra Żebrowska, boska żona Michała Żebrowskiego, wychowuje z nim czworo dzieci. Przy karmieniu jednego z nich doszło do zabawnej sytuacji.

Jak tu nie kochać Aleksandry Żebrowskiej? Nie pytajcie o to sławnego aktora Michała Żebrowskiego, bo on niewątpliwie kocha ją na zabój – ma ze swoją żoną bowiem aż czwórkę kochanych brzdąców. Para wzięła ślub już w 2009 roku i zdaje się, że nigdy nie przeszkadzała im różnica wieku. Ola jest młodsza od Michał aż o 15 lat! Ola cieszy się z dużej rodziny i zaznacza, że ma do tego wprawę.

Jestem najstarsza z ośmiorga rodzeństwa, czynności związane z „obsługą” niemowląt praktykowałam od dziecka i nadal bardzo je lubię. No, ale rola mamy nie sprowadza się jedynie do przewijania, kąpieli, karmienia czy usypiania. Szczególnie czas tuż po porodzie nie zawsze jest piękny, nawet jeśli wszystko jest na pozór w porządku i nie mamy realnych powodów do zmartwień. U większości nowych mam radość, miłość, poczucie spełnienia przeplata się z niepokojem, przytłaczającym poczuciem odpowiedzialności, strachem czy wręcz rozczarowaniem - mówiła w rozmowie z ofeminin.pl.

Ola Żebrowska pokazała nagą pierś. Uderzyła w krytyków

Szanowna Pani Żebrowska chętnie pokazuje macierzyństwo od tej naturalnej strony. Na jej profilu na Instagramie pojawiła się fotografia, na której widać, jak karmi piersią najmłodszą córunię – Łucję. Zdjęcie okraszono żartem: „Czy może się Pani zasłonić”, napisała Ola. Nie zasłoniła jednak swojej nagiej piersi, lecz „się”, czyli swoją twarz.

W sieci komentarzy pojawiło się wiele pochwał pod adresem zarówno karmienia w miejscu publicznym, jak i żartu Oli. Zwracają uwagę na to, że ten prosty akt jest wciąż tematem tabu w społeczeństwie. „Skoro ludzie potrafią odwrócić wzrok, gdy komuś dzieje się krzywda, to potrafią też to zrobić, gdy kobieta karmi”, pisze ktoś z nutą czarnego humoru.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje