18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

No ładnie!

Olga Bołądź NAGO! Pokazała piersi i ciążowy brzuszek. „Cześć, ciało”

10.05.2023  13:43
Olga Bołądź nago
Olga Bołądź nago Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Olga Bołądź jest od lat jedną z najbardziej popularnych aktorek w naszym kraju. Widzowie mogą znać ją m.in. z programów „M jak miłość” czy „Czas honoru” oraz filmów „Botoks” i „Kobiety mafii”. Teraz Bołądź zaprezentowała swój ciążowy brzuszek – w jej mediach społecznościowych pojawiło się szokujące zdjęcie.

Od wielu lat cała Polska śledzi zawrotną karierę Olgi Bołądź. Aktorka zadebiutowała już w 2006 roku w komedii „Miłość w przejściu podziemnym”, a od tamtej pory zdążyła zachwycić publiczność w najbardziej popularnych serialach – np. w „M jak miłość” czy „Czas honoru”. Współcześnie wielką sławę przyniosły jej produkcje Patryka Vegi, „Botoks” oraz „Kobiety mafii”.

Olga Bołądź pojawia się także na deskach teatru i bryluje w produkcji „Chyłka”. Nie da się ukryć, że Olga jest zapracowaną i wziętą aktorką, a Polacy chętnie oglądają produkcje z jej udziałem. Aktorka wzbudza także zainteresowanie w mediach społecznościowych, gdzie można śledzić jej życie prywatne. Olga jest mamą 10-letniego Brunona, a obecnie z partnerem Jakubem Chruścikowskim oczekuje przyjścia na świat kolejnego ślicznego brzdąca.

Olga Bołądź NAGO na Instagramie. Niezwykła sesja aktorki

Kultowa aktorka Olga Bołądź chętnie dzieli się szczegółami swojego życia prywatnego na Instagramie. Obserwuje ją tam aż 200 tysięcy użytkowników, którzy śledzą jej kolejne kroki. Wielką uwagę przyciągnął jej najnowszy wpis, na którym pokazała się goła jak do rosołu, osłonięta tylko gustownie narzuconą kołdrą. Aktorka zakrywa tam jedną dłonią swoje piersi, a drugą trzyma czule na ciążowym brzuszku.

Aktorka wykorzystała tę fotografię jako trybut dla swojego ciała.

Cześć ciało. Ale ty masz moc, dziękuje że po raz kolejny przechodzisz ze mną drogę do bycia mamą. Dziękuje ze wspierasz moja głowę, która za dużo myśli i serce, które czasem za bardzo sie martwi. Ale razem dajemy radę. Już końcówka

- napisała aktorka pod zdjęciem.

Nagą fotografię Olgi Bołądź z widocznym ciążowym brzuszkiem znajdziecie poniżej.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Olga Bołądź nago na Instagramie
Olga Bołądź nago na Instagramie Fot: Instagram olgaboladz_official

logo Tu się dzieje